Wpis z mikrobloga

@Godsfudge: No nie wiem, jak się cieszyła, że zbanowali KS tylko za to, że merytorycznie dyskutowali dlaczego nie powinno być transów w MMA to też myślałem, że fejk, a jednak nie. Być może gdyby widziała te kobiety masakrowane przez transów to miałaby inne zdanie, ale ideologia przesłania jej często myślenie.
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin: mamy też konkretne powody ku temu i np. nie musi mi się podobać bicie kobiet przez napakowanych transów i jej poparcie tego mi się nie podoba. Nie sądzę, żeby była zła i durna do szpiku kości ale ideologia przesłoniła jej logikę.
  • Odpowiedz
mamy też konkretne powody ku temu i np. nie musi mi się podobać bicie kobiet przez napakowanych transów i jej poparcie tego mi się nie podoba. Nie sądzę, żeby była zła i durna do szpiku kości ale ideologia przesłoniła jej logikę.


@djtartini1: No właśnie niezgadzanie się z kimś nie czyni z niego idioty, ale widzę efekt potwierdzenia jest za silny i wykopki łykają oczywiste fejki jak pelikany. Btw. o transpłciowości to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy wy jesteście #!$%@?? Co to za argument: No to jest fake ALE ZNAJĄC JĄ MOGŁABY TAK NAPISAĆ.
Idąc waszym tokiem rozumowania to każdy jest mordercą i gwałcicielem bo MÓGŁBY TO ZROBIĆ.
  • Odpowiedz
Wiesz są jakieś teksty Sasina, Tuska czy Kaczyńskiego itd z generatora i nikt nie mówi, że to fejk, każdy wie, że to żart.


No
A w przypadku staśkowej czy ogólnie lewactwa wierzą w każdy idiotyzm i się spuszczają ahahahahaha jaka głupia xdddd
Więc pytam czy jesteś jednym z nich czy cynicznie siejesz zament

Problem z Mają Staśko jest taki, że ona ma jeszcze głupsze teksty więc taki jest zupełnie realny.


W mało
  • Odpowiedz
W mało bystrych prawackich łbach może i tak

W rzeczywistości nie

@CocoJamboolin:
@Chodtok: Nie no, jej teksty i wspomniane popieranie transów w sportach kobiecych są moim zdaniem dużo głupsze i bardziej szkodliwe społecznie. Dorabianie do tego ideologii nie ma sensu, bo są badania naukowe świadczące o tym, że mężczyźni i kobiety różnicą się kośćcem i budową mięśni- walka zawodowa mężczyzn i kobiet oznacza trwałe szkody fizyczne dla kobiet.
  • Odpowiedz