Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam Mirki, chciałam się tylko gdzieś wyżalić. Czuję się okropnie, ponieważ tylko krzywdzę tych których Kocham i nie potrafię sobie poradzić w tym świecie. Chcę się zabić. Za dużo osób krzywdzę i przynoszę tylko pecha. Nie mam już sił na to wszystko. Jestem demonem w ludzkiej skórze i tak się czuję. Nienawidzę siebie. Moja śmierć, by przyniosła ulgę wielu osobom, a szczególnie moim rodzicom i jednej osobie którą kiedyś skrzywdziłam w przeszłości przez ego i osoby trzecie. Po prostu niech już mnie śmierć zabierze i tyle. Nikogo nie zdradziłam po prostu ja uważam, że jestem tylko pechem itd.

#zalesie #feels #rozowypasek #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615ad6cba79974000aff5a73
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie wiem jakie sytuacje i doświadczenia życiowe doprowadziły Ciebie do tego stanu, jednak pamiętaj: sposób w jaki siebie oceniasz jest subiektywny i inne osoby myślą o Tobie inaczej niż Ty sama myślisz o sobie.

Jedno jest pewne - potrzebujesz pomocy psychiatry i dużo samozaparcia i wytrwałości żeby przywrócić sobie chęć do życia. Będą ciężkie chwile, ale masz szansę z tego wyjść. Gdybyś czuła taką potrzebę to odezwij się albo napisz tutaj.
  • Odpowiedz
OP: Chodzę do psychologa itd. Ostatnio musiałam się pożegnać z pupilem, co miał raka. Nadal nie mogę sobie wybaczyć tego, że mój kot odszedł z mojej winy kilka lat temu lub więcej. Boli mnie to i nie tylko to. Kocham też osobę mi bardzo bliską, ale też ją potrafię zranić i to mnie boli. Kocham Rodziców i też ich ranię. Ja czuję się jak demon naprawdę. Często mam sny z przeszłości
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zmień psychologa, udaj sie do psychiatry i zastanów nad psychoterapia (u psychoterapeuty) - nic co tutaj uslyszysz ci nie pomoze, bo te rady i dobre słowa zostana znieksztalcone i przez twoje mechanizmy obrone i odsiane przez filtry poznawcze, tylko czas i konkretna praca nad soba pod wlasciwym nadzorem moga cos zmienic
  • Odpowiedz