Wpis z mikrobloga

Widzisz na ulicy dziewczynę ubraną na czarno, z okrągłymi okularkami? Włosami ściętymi do ramion? Usta ma pewnie pomalowane ciemniejszą szminką, ubiera się w ciemne barwy, a jej wygląd przypomina trochę mola książkowego w wersji mrocznej? Jej czarny plecak zdobią emblematy z jakimiś dziwnymi znakami?

Pomyślisz sobie, że to alternatywka, ale to nieprawda, ponieważ nie przypomina to stereotypowej alternatywki. Dlatego zdecydowałem się nazwać tę grupę małolatek jako:

JULKA CZARODZIEJKA - W przeciwieństwie do stereotypowych Julek, Julka Czarodziejka nie jest silnie nastawiona na politykę. Najczęściej jest to pacyfistka żyjąca w wyimaginowanym świecie. Prawdopodobnie zaniedbana przez rodziców, pochłonięta książkami o tematyce złamanych serc, a także fantasy i kryminałów. Jakieś 90 % z nich to pewnie wielkie fanki Harrego Pottera, co widać często po ubraniach. Są to dziewczyny raczej niegroźne, przedział wiekowy oceniam na 15-18 lat. Inne cechy charakterystyczne dla tej grupy dziewcząt to wiara w horoskopy, astrologia, przekonanie o istnieniu "dobrej i złej energii", a czasami nawet magii. W porównaniu do Julek z Instagrama czy Alternatywek są raczej niegroźne i ciche, skromne, wycofane, aczkolwiek jeśli zauważysz, że twoje dziecko skręca w tę stronę, to znaczy, że prawdopodobnie zaniedbujesz swoje obowiązki rodzicielskie, a dzieciak głową jest w świecie fantasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#alternatywkaboners #bekaztwitterowychjulek #heheszki #niebieskiepaski #rozowepaski #nastolatki #bekazrozowychpaskow #takaprawda #harrypotter
S.....y - Widzisz na ulicy dziewczynę ubraną na czarno, z okrągłymi okularkami? Włosa...

źródło: comment_1633372428MaUddhbEaI4Bt7xHcy54DY.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Harry Potter ma już kilka ładnych lat i pierwsza fala jego fanek dobija już do trzydziestki...
Na pierwszy rzut oka wydają się serio niegroźne
Też tak myślałem gdy się wiązałem z taką.
Ale serio ilość rodzicielskich zaniedbań zmiksowana z nie popartą niczym zarozumiałością ( no bo przecież tyle książek przeczytane, gdy inni po klubach latali) sprawia że... A z resztą, szkoda strzępic ryja..
  • Odpowiedz