Wpis z mikrobloga

Witam, kilka dni temu kupiłem gaz oraz paliwo na Orlenie. Po zatankowaniu samochód, ma problemy z mocą oraz z jazdą. Nie chce przełączyć się na gaz. Kilka dni przed tankowaniem, naprawiłem instalację gazową. Był wymieniony filtr w instalacji gazowej. Samochód nie miał problemów z mocą, normalnie jeździł. Na gaz przełączał się bez problemu. W tej sprawie napisałem do Orlenu. Czekam na odpowiedz. W tym tygodniu będę musiał znowu zrobić gaz. Czy jest możliwość żeby Orlen zapłacił mi za naprawę np. instalacji gazowej ? Niewiem jak mam to pociągnąć dalej. #orlen
  • 10
@caalkiem_nowe03: Gaz kupiłem z paliwem na Orlenie. Po zatankowaniu samochód wogóle nie chce przełączać się na gaz. Przed zatankowaniem, samochód bez problemu przełączał się na gaz, ponieważ była naprawiona instalacja gazowa oraz flirt wymieniony.
tylko że przed tankowaniem, samochód działał prawidłowo, ponieważ byłem u mechanika od gazu. Naprawił mi instalacja gazową, na gaz bez problemu przełączał się. Po tankowaniu na Orleniu samochód ma problem żeby na gaz przełączyć się oraz nieprawidłowo chodzi na paliwie. Myślę że jest to wina paliwa które zatankowałem u nich
@lelikon szanse są równe niemalże zeru że z ich paliwem coś było nie tak. Nie wiem skąd ci przyszło do głowy że akurat Orlen jest winny i nie mając żadnych dowód piszesz od razu do nich że to ich wina Ps. Pracowałem kiedyś na stacji paliw i każda dostawa ma certyfikat i potwierdzenie z badań laboratoryjnych.