Wpis z mikrobloga

Najbardziej w tej edycji podoba mi się to, że gdy zmieniona została meta gry i gameplay jest zupełnie inny niż w poprzednich edycjach to jest sporo osób, którym gra teraz nie wychodzi, bo są przyzwyczajeni do przechodzenia całego boiska sztuczkami i podaniami na dobieg i teraz płaczą jaka to ta gra jest #!$%@? i że nie da się grać XDD No, ale jak w poprzednich edycjach ludzie, którzy lubią grać piłką byli dymani przez mase trików to był jeden wielki śmiech. Sam grałem jak zjeb w poprzednich edycjach większość porażek w bilansie i myślałem, że już nigdy Fifa nie sprawi mi przyjemności i będzie robiona pod dzieciaków co to będą tylko dryblować a w tym roku jestem w szoku, można poklepać, przerzuty piłki są w końcu przydatne, warto wycofać piłkę i trochę poczekać, w końcu wygrywam większość spotkań, mi się mega ta gra podoba xD
#fut #fifa22
  • 9
@Kuusamo: no dobra, masz rację, fajnie się rozgrywa piłeczkę, ale gra bramkarzy jest totalnie przegięta a autoblocki są dużo bardziej wkurzające niż w fifie 21. Jeśli tak ma wyglądać ta gra już do końca to ja dziękuję. I te nagrody za DR, w ogóle nie opłaca się w to grać
@Kuusamo: zgadzam się, gameplay w tym roku bardzo przyjemny. Ciekawe by było jakby trochę ukrócili na starcie dostęp do złotych pak, żeby chociaż w pierwszym miesiącu dałoby się zobaczył jakieś srebrne, czy srebrno-złote składy. Na razie już pierwszego dnia po zrobieniu wszystkich sbc można mieć naprawdę dobry skład z top zawodników, przez co znaczna większość srebrnych i słabszych złotych kart idzie w zapomnienie jako max zapychacz do sbc
@Kuusamo czy tylko mi się wydaje że z roku na rok zwiększają trudność gry w obronie? W tamtym roku szło mi całkiem dobrze nawet Elite parę razy wbiłem a grałem tylko z dwoma trickami xD w tym roku piłki nie mogę nikomu odebrać, obrońców mi mijają jak pachołki, już nawet na 5 obrońców próbowałem i 2 cdm na zostawiaj z tyłu i #!$%@? no żadnego podania nie idzie przeciąć.