Wpis z mikrobloga

Gdzie my k@$wa żyjemy?!
Czy to warhammerowy ork przemawia? Nie, to wiceminister środowiska- Edward Siarka. Tak, w otoczeniu czaszek zwierząt i pnia ogromnego drzewa. Przekonuje on, ze o przyrode należy się troszczyć i to dla jej dobra. Wszystko to w trakcie święta zapijaczonych januszy ktorzy mysla, ze latajac z flinta po lesie są męscy. Juz dawno temu PZŁ powinien zostac uznany za organizacje terrostyczna. Ilu ludzi musi jeszcze zginąć w lasach, ile koni czy psów ma zostac postrzelonych, zanim ktos sie za nich weźmie?
#bekazpisu #patologiazewsi #bekazpodludzi #ekologia
bambaryua - Gdzie my k@$wa żyjemy?!
Czy to warhammerowy ork przemawia? Nie, to wicem...

źródło: comment_16333331484Sa05pXmfbaSPrxpSQel2k.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@el009: Aha czyli nie masz żadnych kontrargumentów i mówisz ze tak jest bo tak? Xd bez niczego na poparcie twoich bredni?

Gwóźdź to ty masz wbity w mózg
  • Odpowiedz
@el009: Co mam ci przytoczyć? Opracowania tego ze teraz, z myśliwymi, zwierzęta niszczą uprawy i śmietniki?

I oczywiście jesteś śmieszny, ty rzucasz taki argument to nie ja mam ci udowodnić kontrargument, tylko ty masz go udowodnić. To nie sceptyk musi coś udowadniać. To jest argumentum ad ignorantium, nawet jeśli ja nie potrafię uargumentować swoich kontrargumentów to nie znaczy ze twoja teza jest prawdziwa - a nie jest
  • Odpowiedz