Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Czytam Was od 3 edycji, ale komentuje pierwszy raz bo mąż już mnie słuchać nie może jak się wkurzam co odcinek :D Nie ma pewnie takiej opcji, ale tak bym chciała, żeby wybierali faceci i Milu wybrał Wiki, oprocz w sumie neutralnego Uszatego to dwie jedyne normalne osoby. to co tam sie odwala jest straszne, sam fałsz i manipulacje. Klauno, Łoniak, Kwadraciak, Nono to dramat nad dramatami, im montażyści przysługę zrobili nie pokazując tych wszystkich akcji z live.
  • 11
to miało być moje odstresowanie wieczorami -odcinek z wykopem na poprawę humoru w ramach odpoczynku, ale no nie ma opcji. Tak mi jest strasznie przykro patrząc na tych ludzi, a jak zobaczyłam akcje z drinem i te wyzwiska to w ogóle się gotuję w środku, teraz jeszcze ta ofiara Miłoszek, jak na niego dzisiaj patrze, to mam wrażenie że on sie całkiem dobrze w tej roli czuje, a jeszcze wczoraj było mi
@wykopcsi: Łącze się w emocjach (,) 1 sezon oglądałam właściwie cały czas się śmiejąc i obstawiając kto z kim itd dużo pozytywnych postaci a tutaj to jak się ogląda to się żyć odechciewa - mam bardzo depresyjną narrację przez ten program ale jak coś nie martwcie się o mnie po prostu no dusza umiera jak się ogląda takie sytuacje i to jeszcze nie reżyserowane tylko obcy ludzie
@Opportunist: no dokładnie. gnoją drugiego człowieka w sumie bez powodu,ani im to korzyści nie przyniesie, ani ona im personalnie krzywdy nie zrobiła, gadanie o Miłoszu to dla mnie pierdzielenie, bo nie znają sie tak długo, żeby aż tak przeżywali w sumie nie wiem co( bo zdradzić go nie zdradziła, nie byli w związku plus to był taniec, wyzywający, ale taniec a nie seks na barze) licząc się, że inni będą to