Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 696
Widział ktoś dziś #faktytvn

Było o kobiecie, która znaleźli w stanie wycieńczenia (hipotermia) po tym jak przekroczyła nielegalne granicę.
Była z Syrii.
Niby wszystko w porządku ale jej mąż z kuzynem urządzili sobie wycieczkę do szpitala gdzie leżała i odwiedzili ją na OIOM (tak wynika z materiału i nagranego reportażu).
Mało tego byli tam bez masek xD
W szpitalu oddziale a dziennikarze normalnie to kręcili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Wy jak? Bo ja np. nie mogę odwiedzić żony w szpitalu (poród dziecka). Mało tego mam dziecko odebrać wraz z żoną na zewnątrz szpitala.

Polak we własnym kraju jak zwykle największy robak.

#koronawirus #polska
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Caracas: według lewaków zatrzymywanie brudasów na granicy to faszyzm a niewpuszczanie cię do restauracji bo dobrowolnie się nie zaszczepiłeś jest ok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@taktoto: Żeby była jasność. Ja nie mam nic do tego, ze on odwiedził żonę. Ale od razu z kuzynem? To czemu od razu z kolegami z pracy.

Bardziej razi mnie to, że ja po Biedronce mam chodzić w masce a w TV puszczają materiał jak dwóch Syryjczyków lata po szpitalu bez masek i to po oddziałach gdzie leżą ciężko chorzy pacjenci
  • Odpowiedz
@Caracas: mordo znam przypadek że rodziny do umierającego człowieka nie chcieli wpuścić. Ani jednego członka rodziny gdzie wszyscy zaszczepieni. Złożyli wniosek do ordynatora, 2 tygodnie czekali na odpowiedź, ale nie doczekali się bo pacjent zmarł. Dla tych mend nie ma świętości czy życie się zaczyna czy kończy, nie ma to znaczenia. No chyba że jesteś śniadym migrantem, a to już zmienia postać rzeczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chrominancja: @drymz: Tak zależy od szpitala. Kołobrzeg jest brak odwiedzin totalny na położnictwie. Mało tego nawet reumatolog nie chodzi po tym oddziale by ograniczyć epidemię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co za tym idzie nie kontroluje dzieci po urodzeniu
  • Odpowiedz
w którym szpitalu nie możesz teraz odwiedzić swojej żony?


@chrominancja: W prawie każdym, choć to nielegalne. Takimi sprawami zajmuje się Konfederacja i poseł Kulesza. Odzywasz się do nich i poruszają niebo i ziemię cisnąc te mendy prawnie i po kilku dniach sprawa załatwiona - ale niestety tylko twoja, bo kolejnych którzy o tym nie wiedzą znowu blokują na drzwiach szpitala.
  • Odpowiedz