Wpis z mikrobloga

@PerkoS: czytam założenia projektu

Religia jest integralnym aspektem życia społecznego. Zbalansowana z wymogami państwa neutralnego światopoglądowo jest niezbędna w państwie demokratycznym,


To nie jest prawdą. Religia nie jest zbalansowana z wymogami państwa a państwo polskie nie jest neutralne światopoglądowo
  • Odpowiedz
Jeszcze z pół roku temu sam stworzyłem setki autorskich memów które były rozkradane na przeróżne jbzd.pl, (...) wracał już z watermarkiem portalu memowego i miało 2-3 razy więcej.

@Mescuda @robert5502 @Kismeth My o tym wiemy Mescuda, dlatego zrobiłem ta mini paste o tobie z dołączonym wideo Post Malone który odbiera 6 kołowego Henessy Raptora i że tak naprawdę to ty i się nim wozisz po wsi wokół remizy OSP
  • Odpowiedz
@Mescuda PS big fan here, ale to już wiesz z pewnością od długiego czasu :D

Ciekawe czy są tam też cenzopapy które sam tymi rencoma tworzyłem. Byłbym zaszczycony gdyby były.

@Trzesidzida: 100%
To co z Papajem sie dzieje w sieci i wśród młodych to te booomery katoPRLowskie nie są wstanie objąć umysłem ale nie dość że do nich to dotarło to wręcz to zbierają choć wniosków nie wyciągną najmniejszych.
  • Odpowiedz
a nie z wykop.pl ?


@Mescuda: Trzeba by sprawdzić. Jeżeli tak, to szefostwo Wykop.pl powinno sprawdzić i poprosić o korektę. W sumie to raport dla rządu i powinien być rzetelny. Przy okazji jest i promocja serwisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz