Wpis z mikrobloga

Mirki, dodawał ktoś ostatnio esim w watchu z T-Mobile? Ios 15 i watchos 8. Nie chce mi wyjść poza pierwszy ekran "Poczekaj na wczytanie strony. Powinno to potrwać tylko kilka sekund". I tak mieli bez końca albo wyrzuca po sekundzie. Ze strony Tmobile włączona usługa. Resety nic nie zmieniają. Próbowałem podłączyć pod inny telefon z innym planem też tmobile i też to samo. Ustawiałem wcześniej parę razy esim przed updatem do 15 i nie było takich cyrków.
#tmobile #applewatch #iphone
  • 4
  • Odpowiedz
@zajoncpoziomka: przerabiałem to już. Po kliknięciu konfiguracji w apce Watch w ogóle nie otwiera strony T-Mobile. Zakładam ich błąd bo na innym telefonie z zegarkiem tez nie można podejrzeć konfiguracji już aktywnego planu. Ten sam błąd. Chyba ze w 15 coś #!$%@?. Jutro będę sprawdzał na starszym systemie.
  • Odpowiedz
@barkley666: Gadałem dzisiaj z infolinią i w końcu zrobili zgłoszenie serwisowe. Sprawdzałem też u paru osób, które już mają aktywny plan od paru miesięcy i też nie mogą wejść w opcje - zarządzanie planem, czy jakoś tak. Tak samo mieli i nie otwiera strony T-mobile. Ale usługa jako taka u nich działa. Jak dla mnie albo siadł im serwer i jeszcze się nie zorientowali, albo w iOS 15 jest zmieniony
  • Odpowiedz