Wpis z mikrobloga

@dedik: cykl życia Odyna zatacza koło. To nie jest dobra informacja dla widzów którzy oglądali poszukiwania, świat jest na tyle chory że najlepiej ogląda się gówniane żarcie i próby odchudzania. Rachunki trzeba płacić, na sklepie troje mord do wykarmienia, kanał sklepowy to dno bo brat jest tragiczny jako youtuber, dziwisz się że siada mu psycha? Ja już powoli nie, mi by siadła po miesiącu srania w lesie i myciu się w
@dedik: Może w końcu zrozumie że nikogo nie obchodzi ciągle oglądanie tego samego mułu w Tamizie, stąd ta jego śmieszna kara, żeby ludzie poszli oglądać jego "superprodukcje"

Ale spokojnie nasz jupiter zaraz wpadnie na jakiś super pomysł jak temu zaradzić, może jakieś wyzwanie, do końca roku jem tylko sushi? Oczywiście z przerwami na grzeszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BladyDG: W kamperze możesz mieć wszystkie wygody jak w mieszkaniu, prysznic, kuchnię, normalną sypialnię, tylko to trochę kosztuje kasy, albo nakładu pracy, co ostatecznie też do kasy się sprowadza. Ja osobiście nie wytrzymałbym w takich warunkach jak Odyn. Sam coraz rzadziej jego odcinki oglądam, generalnie Anglia jest nudna w uj, już wolałem ten jego vanlife z POlski w połączeniu z szukaniem z Saperem. No ale w GB znaleziska może zachować, w