Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy macie jakieś must have appki na Wasze MacBooki? Czy może jakieś rozszerzenia do safari?

Mam też dwa pytania:
Jak wydrukować kilka różnych stron z różnego zakresu na raz? Na przykład: stronę 8, 12 i 18 za jednym razem? Na #windows i #chrome się tak dało, tutaj tylko albo to co widzę, albo zakres od - do.

Czy jest jakiś sposób żeby safari wyglądało bardziej jak chrome, jeśli chodzi o pasek adresu? Chcę pasek adresu na górze, karty pod nim. To, że pasek adresu jest na danej karcie, trochę mnie myli. Jakieś pomysły?

#pytanie #macbook #apple #macos #pytaniedoeksperta
k__d - Czy macie jakieś must have appki na Wasze MacBooki? Czy może jakieś rozszerzen...

źródło: comment_1633188852KWTeHOAcG9LVu7p7IlyLQY.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justguylol: mam też problem ze gdy trzymam palec jednej ręki ciągle na touch padzie na jakimś elemecir strony i chce go kliknąć druga ręka, tzn tapnac, to mac tego nie widzi i muszę kijka razy tapnac albo faktycznie kliknąć. Czy masz na to jakiś sposób?
Chcę pasek adresu na górze, karty pod nim. To, że pasek adresu jest na danej karcie, trochę mnie myli.


@k__d: pokaż screena jak to wygląda, bo u mnie w Safari jest właśnie tak jak chcesz. Z rozszerzeń do Safari to polecam AdGuard
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oldspiceedit: bo podobno jest sprawniejsze i lepiej bateria trzyma. Ale rozważę zmianę xd

@Oastry: w innym poście proszę sprawdź na moim koncie, bo tu teraz nie mogę wkleić, a jestem poza domem

@justguylol: eh szkoda, w sklepie jak testowałem to fajnie działało
@k__d: nie słuchaj o chrome ( ͡ ͜ʖ ͡) Safari nie taka zła. do zwykłego użytkowania bardzo przyjemna i wydaje się dość lekka w porównaniu do FF/Chrome. spoko integracja z ich pękiem kluczy jeżeli używasz (użycie hasła na touch id) i oczywiście z apple pay jak strona jakaś z niego korzysta, nie wspominając o hadoffie z telefonem.

ale nie nadaje się do webdevu
@Oastry: Dzięki, trochę pomogło, ale na nadal irytujące jest, że karty się zwijają i nie widzisz co jest pierwszej karcie jeśli masz ich 50. W Chrome tak fajnie się zmniejszały i teoretycznie widziałeś co gdzie było, tutaj jest trochę inaczej. Szkoda

@Ignac96: Dzięki, już oglądam.
@Faley: @Faley: @Faley: No właśnie chcę spróbować Safari i dać jej szansę.

A co do drukowania to co, nikt nie ma pomysłu?
CleanScreenshot X


@Bratkello: Fajna, ale droga ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cebula mocno. Pastę też fajne, ale na razie, póki co, testuję Dropover.

Nie masz może pomysłu na to drukowanie, o którym piszę tutaj?|

A co do drukowania to co, nikt nie ma pomysłu? Trochę to irytujące! I mało wygodne, jeśli chcę stronę 1, 5 oraz 7 to muszę trzy razy klikać cmd + print, na Windowsie było
A poszukam :)


@Bratkello: Sprawa okazała się banalnie prosta. W panelu drukowania (cmd + p) masz też opcję Drukuj zaznaczony obszar na pasku bocznym i żeby zrobić to, czego szukałem, cmd klikam na daną stronę, a potem mogę je wszystkie razem drukować ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak nie było to takie trudne, cieszę się, że jest taka opcja