Wpis z mikrobloga

Szanowne Państwo, otrzymałem list w którym ludzie piszą, że Olgierdano to wcale nie jest taki okuratny i sprawiedliwy człowiek jak się dla Was wydaje. Mam w dupie anty i pro Bobolaków, przyjmuję prawdę o Jarku jako człowieku z wątpliwą reputacją, rozumiem prawo cytatu i produkcję filmów, w których Mexykano jest kompromitowany własnym czynem, gestem i słowem.
Ale, no właśnie ale.
Mimo zapewnień jakże zacnego Olgierda należy rzeczy nazywać po imieniu. Jest on 100% zdefiniowanym hejterem. I to nie ważne, że Mexykano jest osobą o negatywnym usposobieniu. Krytyka jaką stosuje Olgierd wykracza poza uznaną normę. I o ile z filmików mógłby się wybronić, to natarczywe obelgi skierowane w drugą stronę oraz akcje z wywieszaniem ulotek i zakłócaniem miru domowego w postaci nachodzenia i wyczekiwania pod blokiem już nie. I niech się tak nie cieszy i wpada w uwielbienie bo gdyby Mexykano wziął dobrego papugę i solidnie zebrał materiał dowodowy to Olgierdzik mógłby zapłacić 100 zł albo pójść siedzieć na 25 lat.
Działalność Olgierda to w zasadzie lincz na drugą osobę i taka postawa w mojej ocenie jest ryzykowna bo w internecie nie jesteśmy anonimowi. I piszę to znając twórczość jego bo nie raz śmiechłem przy lżejszych produkcjach :) Niestety Olo czasem się zapędza sam w ślepy róg i mimo wszystko jednak wydaje mi się, że nie do końca jest z nim wszystko OK. Skądś ten poziom frustracji i nienawiści jednak musi się brać?!
Proszę o kulturalną rozmowę, piszemy konstruktywnie nie hejtujemy :)
#kononowicz #patostreamy
  • 23
@bbbbbbbb: No i dobrze, niech sobie hejtuje, linczuje czy jak to chcecie nazywać, dla mnie się liczy że jest kontent a donejterom jareczka się oczy otwierają. Plus pamiętajcie że jesteśmy w internecie a policja nicz nie może, aby się tym zainteresowali to serio by musiała być poważna sprawa bo nikt tam się nie chce w takie rzeczy bawić. Poprostu oglądamy dalej i #!$%@?.
@Trolololo2021: Zgodzę się. Jest burakiem, gburem i chamem. Przykro mi Olgierdzie jak to czytasz, ale takie są fakty. Nie umiesz zapanować nad sobą. Nawet ostatnio jak cisnął po Eko to na końcu się odpalił i go zwyzywał. Powiecie jasne, należy się. Ale normalny człowiek nie atakuje tak słownie kogoś kogo nie lubi, ale jednocześnie nie zna go. To typowe buractwo i stawianie się w jednym poziomie z najgorszą patologią społeczną. Taka
No i oczywiście zaczyna się. Śledzę uniwersum dłużej niż pewnie Ty widziałeś cipek i irytuje mnie kiedy chcąc zachować zdrowy rozsądek jestem z automatu wrzucany do piewców i sponsorów Mexyka. Jestem obiektywny i stwierdzam jedynie fakt, że Olgierd jest po prostu hejterem, nawet nie trollem, a 100% hejterem, który swoja twórczością wpływa na dziesiątki młodych ludzi, którzy jeszcze nie do końca mają poukładane w głowie.
@bbbbbbbb najpierw to wyjasnijmy jedno. Olgierdano nie robi niczego odkrywczego. Chociaż faktem jest że kilka nowych rzeczy dzięki niemu wyszło na jaw. Menel jest jechany od zawsze. Na kanale menela jest tysiące komentarzy które są bardziej wulgarne od tego co mówi Olgierdano. Tak było zawsze. Jareczkowi to nie przeszkadzało nigdy bo była z tego kasa. Były setki donejtow obrażających jego i jego matkę. Też mu to było obojętne. Nie osmieszaj się pisząc
@gagarin_kosmonauta: Walić Jareczka i jego historię, chodzi o postawę Olgierda. Równie dobrze taka działalność może zostać skierowana w stosunku do innej osoby, mniej "kontrowersyjnej" od Jarka. Olgierd daje negatywny przykład, że hejt i jechanie po kimś jest czymś akceptowalnym i społecznie dopuszczalnym. Jeśli tego nie rozumiesz to znaczy, że Szkolną traktujesz jak fiksję. A to jest rzeczywistość, a nie wykreowane postacie, które można w każdej chwili uśmiercić lub zastąpić innymi.
@bbbbbbbb: Dalej piszesz jakbyś od BARDZO niedawna oglądał szkolną. Wyżej masz już przedstawione przez innych to pod czym też się podpisuję a powtórzę i dodam tylko, że Olgierdano skutecznie, rzeczowo wyjaśnia menela i jego zakłamanie. Jeśli "przekracza granicę" w czyjejś ocenie to jest to uniwersum i przekracza ją znacznie w mniejszym stopniu niż przekracza menel. Nigdy nie przekroczył tej granicy bardziej niż którykolwiek z bohaterów uniwersum czy właśnie menel. Obejrzyj sobie
@bbbbbbbb:
Lekko ot. Przypomnę też, ze wszystkie ludzkie śc&* zwane bobolakami jakie tu były kilka miesięcy temu, bo teraz te różne nowe multikonta wyskakują czasami z czarnej listy to nawet nie bardzo kojarzę co to, jawnie cieszyły się, i nawoływały np. do dewastacji domku drewnianego. Do pobicia ćpuna w lesie i cieszyły się, drwiąc z każdego kto nie pochwalał pomalowania ćpuna w lesie. Teraz jak chodzi o menela to nagle jest
Tu normalnie nie ma dyskusji. Sprowadzacie wszystko do poziomu zażenowania. Jak ameby umysłowe, jeżeli ktoś spróbuje podjąć się oceny na podłożu psychologicznym, społecznym to zaraz zostanie zwyzywany do bobolaków, czy o zgrozo od Sławeczka xD
Stan umysłu, którego głównym argumentem odpowiedzi na patologię jest patologia. Tak Jareczek był na wskroś patologiczny i wciąż ma wiele za uszami i waszym zdaniem w walce z tą postawą jest hejt i szerzenie nienawiści.
I to
Masz właśnie klapki na oczach. Uroiłeś sobie, że nagle ma tam się pojawić ktoś rzetelny, nienaganny moralnie i postępować według twoich zasad. Sam postępuj według swoich zasad i oczekiwań a nie narzucasz to innym a pisanie "jestem obiektywny" to dowód na odklejenie. To co tworzy Olgierdano to jest nadal część uniwersum i nic ponad to. Nikt poważnie się tym nie będzie zajmował.
Te urojenia są na poziomie oczekiwania od Kononowicza normatywnego postępowania
@bbbbbbbb: Myślę, że nazywając go Jarkiem i Mexycanem nie jesteś taki do końca neutralny. Mówimy to o gościu, który ciągle sam sobie przeczy i jest notorycznym kłamcą. Gość zbiera na opony żeby dzień później powiedzieć, że on jednak tych opon nie kupi. Mówi, że u "jego znajomych" nie ma miejsca dla konfitur i w końcu sam zostaje jedną. Normalny człowiek nie może go szanować. Z drugiej strony jest olegierdano, który kręci