Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dość. Już nie wierzę, że kiedykolwiek zbuduję z kimkolwiek szczęśliwy związek.
Byłam niedawno na randce, facet ulotnił się bez słowa. A tak dobrze się z nim pisało.
Ostatni związek w jakim byłam przeorał mnie psychicznie. Chłopak jednego dnia opowiadał jak wyobraża sobie naszą wspólną przyszłość, a nawet nasz ślub, po kilku dniach stwierdzał "nie wiem, czy chcę z tobą być". I tak w kółko. Przez prawie 1,5 roku.
Nie szukam księcia z bajki, nie oczekuję, że facet będzie wokół mnie skakał, nie obchodzi mnie wzrost, nawet o niego nie pytam. Nie jestem gruba, nie mam dziecka, nie wyglądam jak plastikowa dziunia, zarabiam wystarczająco, żeby nie szukać sponsora, tylko po prostu partnera.
Żeby nie było - mam swoje wady, nie uważam się za ideał. Sama ideału też nie szukam, chociaż jakieś oczekiwania mam. Głównie takie, żeby móc polegać na drugiej osobie.
Po ostatniej randce coś we mnie pękło. Napisałam do typa, który od lat jest w związku, ale nie przeszkadza mu to proponować mi seksu. Dotąd go olewałam. A teraz sama zaproponowałam spotkanie. I liczę, że seks będzie.

Wiem, że mnie zlinczujecie, trudno. Ja chcę tylko jakiejś namiastki bliskości, skoro na normalny związek nie mam co liczyć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61578c96c1495c000ae1e327
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania nie poddawaj się. Budowanie związku czy nawet zwykłej relacji międzyludzkiej to maraton a nie sprint. Czasem okupiony łzami, frustracją, zawodem. Ale jak już znajdziesz kogoś, przy kim uśmiech sam wskakuje na buzię, to wynagrodzi Ci wszystko.
Lepiej, że teraz się ulotnili niż właśnie dawali nadzieję przez lata.
Trzymaj się! ()
@AnonimoweMirkoWyznania: Może za bardzo chcesz związek po prostu? Puść to wolno. Desperacja ci w niczym nie pomoże, a wręcz przeciwnie, będzie cię wpychać w ramiona niewłaściwych ludzi. Żyj swoim zyciem, a ktoś się pojawi w odpowiedniej chwili. Mówię to jako osoba, która tez marzyła o wsparciu, miłości, ale w pewnym momencie odpuściłam, zajęłam się sobą i wiem, ze w swoim czasie kogoś spotkam.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zrób sobie przerwę i detoks od apek, randek, i szukania. Daj sobie czas tylko dla siebie. Zrób sobie trzy miesiące tylko ze sobą - sporty, pielęgnacja, domowe spa, książki, rozwijanie tego, co chciałaś zawsze rozwijać, zero apek, zero rozmów z nowymi kolesiami, zero czekania aż ktoś napisze. Zobacz, jakie będą efekty, jak się skupisz w 100% na sobie i zaczniesz żyć tylko dla siebie.
@AnonimoweMirkoWyznania:

chcę tylko namiastki bliskości


Z tego biorą się problemy, wybieranie niewłaściwych facetów i zawody. Musisz sobie przestawić mindset, bo wpakujesz się w poważne kłopoty i sama stracisz do siebie szacunek po seksie ze zajętym typem, jak sobie pójdzie do dziewczyny, a Ty znowu będziesz sama, a on potraktuje Ciebie jako spoko opcję na ruchanie bez zobowiązań, a myślami i tak będzie z laską. Jeszcze usłyszysz, że w sumie spoko było,
PropłynLudwiq: @ProResHq: Tak ,najlepiej zrobić sobie przerwę rzucić wszystko bez zastanowienia, a potem człowiek budzi się kilka lat później bo z kilku miesięcy odpoczynku zrobiły się lata i do tego niech sobie kupi jeszcze jakieś zwierzęta do opieki XD żeby nie mogła się skupić na normalnym życiu i ciągle się oszukiwała że ma kontakt z czymś żywym ci się do niej przutula XD.

@AnonimoweMirkoWyznania: Pamiętajcie nigdy ale to nigdy