Wpis z mikrobloga

Spojrzałem na drogę S3, trochę tych stacji wzdłuż niej jest ustawionych


@Shatter: Na odcinku od Lubina do Szczecina masz jedną stację dopiero w okolicach Myśliborza. Z lubina masz do niej 220 km i po drodze nie ma ŻADNEJ STACJI przy trasie. Wszystkie inne są w okolicach miast przez które wiedzie trasa ale nie bezpośrednio przy trasie.

ty no ale czemu ty się tak prujesz
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: to lepiej żeby paliwa zabrakło i staruszkowie mają cię podwozić niż zjechać, nadłożyć 20 km i jechać dalej. Kiedyś jako pasażer stałem na autostradzie warszawa-Łódź i czekaliśmy aż nam dowiozą paliwo. Zaświeciła się rezerwa i mówię kierowcy że może zatankujemy, a on że nie ma Orlenu przy trasie tutaj a on musi flotą płacić. No to mu ogarnąłem że za kilkanaście kilometrów jest stacja Bliska jak zjedziemy z trasy
  • Odpowiedz
to lepiej żeby paliwa zabrakło i staruszkowie mają cię podwozić niż zjechać


@bodzi_dzwunik: Kolejny z super radą typu: połóż się to się nie wywalisz xD. Mi prawie zabrakło paliwa właśnie na tym odcinku bo zwyczajnie jechałem trasę i stwierdziłem, że będzie stacja. Nie każdy ma możliwość bawienia się telefonem gdy zapierdzielasz prędkością autostradową. A i rozsądne to zbytnio nie jest.
  • Odpowiedz