Wpis z mikrobloga

@Rabusek: kto ma jakieś negatywne emocje? Na pewno nie ja ;). 6k FG to bardzo dobra cena dla sprzedającego, graty :). Ale faktem jest, że na Allegro byś sprzedał jaha za 200+ zł, no ale co kto woli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rabusek Negatywne emocje wobec jsp były zawsze.
Forum które zaczęło niszczyć ekonomię kolejnych laderow, miejsce gdzie jak masz fg bądź $ odskakujesz reszcie.
Pozatym duża ilość kapitału powoduje możliwości mnożenia go itd itp. Po prostu koszmar lewaków =).
A tak na poważnie, d2jsp nie jest tak krsytaliczne jakby się wydawało i dołożyło parę negatywnych cegiełek całemu comunity. Ja tam sobie ich cenie, choć wolałbym jakąś stronę z wyszukiwarką jak to wpd2 zrobili.
Ale faktem jest, że na Allegro byś sprzedał jaha za 200+ zł


@Kaczorra: jak sprawdzałem to za 500zł bym wtedy pchnął ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale przydało sie FG, oculus mi przyspieszył 3x runy na andy, dokupiłem troche stuffu swojemu mercowi i teraz nawet blizz sorciem na countess biegam..
@Rabusek: ludzie bez fg zawsze mieli ból dupy o jsp. Sprzedałem jakieś śmieci z doty/csa za fg i kupiłem wszystko co mi było potrzebne na sorcke. Jak mi się znudzi d2r to zrobię tak w drugą stronę.