Wpis z mikrobloga

@Raspajpi ehh czasem by się przydało babe doprowadzić pięścią do porządku np w takim przypadku, ale mamy #!$%@? czasy w których nie możesz babsku oddać bo zaraz zlecą się białorycerzyki spermiarze z odznaką "damski bokser", a zadzwoń na policję że cię kobieta bije to posterunkowy spadnie z krzesła ze śmiechu
  • Odpowiedz
@Raspajpi: ogólnie o co chodzi z tą laską? xD Z tego co wyczytałem to ona bolcuje sie z nim na boku a on sie #!$%@? i na koncu podal jej streama widzom? xD czy już wcześniej znali
Po głosie na początku myślałem że to jego matula, taki głos zachrypnięty XD
  • Odpowiedz
@Raspajpi: Z tego filmiku nic nie wynika. A biorąc pod uwagę wcześniejsze "dokonania" tego pana to zostaje mi tylko z politowaniem stwierdzić, że wykopki znowu znalazły godnego siebie idola.
  • Odpowiedz
Z tego filmiku nic nie wynika. A biorąc pod uwagę wcześniejsze "dokonania" tego pana to zostaje mi tylko z politowaniem stwierdzić, że wykopki znowu znalazły godnego siebie idola.


@Hektorrr: Zgadza się, patola natrafiła na patolę i tyle w temacie, ale część wychodków robi sobie z niego bożka, bo obraził po pierwsze grubą, a po drugie kobietę. Jeszcze jakby do tego była rowerzystką czy jakiej tam grupy społecznej wykopki nienawidzą najbardziej, to
  • Odpowiedz