Wpis z mikrobloga

Ponawiam post sprzed kilkunastu miesięcy. W między czasie były używane GUERLAIN Samsara. Żona w miarę zadowolona, ale ostatnio koleżanka wieczorem na winie zapytała czy się offem psikała na komary, więc potrzebujemy pilnie zmiany xD

"Mirki z tagu #perfumy mam do was wielką prośbę. Odkąd 10 lat temu poznałem swoją żonę, do dziś niezmiennie używa CK Obsession Night. Najwyższy czas na jakąś zmianę. Czy możecie zaproponować coś trwałego w podobnym stylu nie do 300 zł / 100 ml? Dziękuję ;) "
  • 6
  • Odpowiedz
Jeżeli żona zadowolona, to olać takie opinie. Perfumy są dla tego kto je nosi. On/ ona ma być zadowolony/a, a nie koleżanka.
  • Odpowiedz
@naplantach: No ale to ty masz problem z perfumami o zapachu środka przecie komarom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytasz tych samych ludzi żeby doradzili ci zapach chociaż wiesz, ze raz już nie wypaliło ¯\_(ツ)_/¯

Ale miejmy nadzieję, że tym razem wypali. I tak jak ktoś już tu pisał - raczej nie przejmował bym się opiniami innych, bo sonczy się na euphorii, La cię est Belle itp
  • Odpowiedz
Na razie dokonałem zakupu próbek, taka namiastka wyjścia do perfumerii (tak wiem, są tam też męskie ;)

Armani Eau De Cedre Pour Homme Edt
Hermes Terre D Hermes EDT
Thierry Mugler Alien EDP
Reminiscence Oud Glacial Edt
LArtisan Parfumeur Amour Nocturne Edp
Próbka Armani Code Cashmere Edp
L`Artisan Parfumeur Rappelle-Toi Edp
  • Odpowiedz