Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj pewne karynisko z grona moich znajomych wrzuciło story na fb ze #!$%@? tekstem typu "dlaczego warto obchodzić dzień chłopaka?? bo w dzień mężczyzn nie ma komu składać życzeń :D:D" i naszła mnie taka refleksja, że jest tępą dzidą niedoceniającą swojego chłopa... Chłop #!$%@? po 10h dziennie, jest ambitny, dzieki niemu maja 2 mieszkania na wlasnosc, pomaga jej po swojej ciezkiej robocie z dziecmi no i zamiast tylko #!$%@? o firmach i sukcesie on po prostu do tego dazy. W przeciwienstwie do niej - jedyne na czym zna sie to tepe karynisko to zamieszczanie relacji z picia drinkow i cisniecie wlasnego partnera polaczane z wywyzszaniem sie. Obgadalismy temat z rozowa - zeby nie bylo, moja jest najlepsza :D ale wracajac do tematu wychodzi na to, ze wsrod naszych znajomych, w zdecydowanej wiekszosci przypadkow facet zarabia conajmniej 2-3 razy tyle co babka. Nie mowie, ze wszedzie tam te kobiety swoich mezczyzn nie szanuja ale niestety, gdyby nie ich mezczyzna, laski zazwyczaj bylyby typowymi przegrywami na garnuszku u swoich starych albo z jakas gównopraca u janusza. Warto jeszcze dodac, ze nawet jezeli laska osiagnela cos wiecej to zazwyczaj przy pomocy swojego partnera . Tak, nie ojca czy matki a partnera ktory sie orientuje gdzie jest kasa, jakie umiejetnosci taka laska moglaby nabyc oraz ma znajomosci pozwalajace na jakis tam upgrade zycia/statusu kobiety. Nie wspominajac, ze laski z natury sa leniwe oraz przestraszone i taki chlopek jeden czy drugi musi je zazwyczaj mobilizowac, popychac do dzialania czy dopingować. #zwiazki #relacje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6156a197c1495c000ae1e203
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 7
BiałyProgramista: Bo dokładnie tak jest jak piszesz, opie. U mnie dokładnie to samo. Baba po dziennych studiach, a wyciągnąłęm ją z gównofirmy gdzie gówno zarabiała i jeszcze się tym cieszyła jak dziecko, bo dała sobie wmówić, że jak wpadli Amerykańce na wizytację i ją (niewolniczkę) poklepali z uznaniem po plecach, to już jest kimś, choć #!$%@?ła dla nich za kwotę mniejszą niż w stanach wynosi socjal.

Wziąłem ją do swojej firmy,