Wpis z mikrobloga

@jarema87: mój mózg nie potrafi ogarnąć co musiało się wydarzyć w życiu takiego faceta, że oddaje swoje (bądź rodziców) ciężko zarobione pieniądze, dla kobiety, z którą nie ma absolutnie żadnego związku ani nici znajomości, która literalnie nic nie robi, tylko istnieje.

Nie rozumiem też fenomenu Amouranth będącej na topie przez tyle lat, bo wygląda jak niskiej jakości sztuczna lalka do ruchania. I ten tępy wyraz twarzy...

I jak jeszcze słyszę,
  • Odpowiedz
oj myślę, że ona bardzo szanuje swoje ciało utrzymując je cały czas w formie umożliwiającej zarobek.


@eloar: Dokładnie to samo można powiedzieć o eksluzywnych prostytutkach, które za noc biorą nie 100 zł a tysiące $ ¯\_(ツ)_/¯ Jeśli nie widzisz w tym problemu to przecież ja nie mówię, że jest coś z Tobą nie tak. Inne podejście i tyle
  • Odpowiedz
@lilitch123: to samo można powiedzieć o prostytutkach, które biorą po 100pln za spotkanie, jeśli utrzymują formę fizyczną, kupują materiały aby utrzymać usługę na wysokim poziomie, dbają o zdrowie poprzez profilaktykę i badania. Niejedna dziewczyna z roksy pewnie bardziej dba o swoje ciało niż przeciętny #programista15k, wcinający chipsy i spędzający po 12h+ w pozycji siedzącej.

Co w zasadzie ma oznaczać określenie "nie szanować swojego ciała"?
  • Odpowiedz
  • 0
Dla mnie to p---------a która nie szanuje swojego ciała


@lilitch123 Jeśli tak wygląda kobieta, która "nie szanuje swojego ciała", to mam nadzieję, że inne kobiety pójdą jej śladem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz