Wpis z mikrobloga

Grałem we wszystkie Asasyny od jedynki do trójki (która była gównem i przechodziłem ją bardzo na siłę), następnie zrobiłem duży przeskok bo trafiło się okazyjnie AC Odyssey. Był to dobry wybór - na liczniku już ponad 60 godzin ( ͡º ͜ʖ͡º) Bardzo mi się podoba nowa formuła.

Co polecacie następne? Origins, Valhalla czy starsze części? Gram na X One X. Trzeba czymś się zająć do czasu premiery nowej Forzy :D

#xbox #assassinscreed
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@chrupki_z_zupki Originsik bardzo przyjemny. Egipt naprawdę miażdży i udowadnia, że Ubi moze i jest beznadziejne w kreowaniu zadań (chociaż moim zdaniem jest tam bardziej różnorodnie niż w przypadku Odysei), ale otwarte światy robią najlepsze
  • Odpowiedz
@chrupki_z_zupki: Z tych nowych to zdecydowanie origins, jest najlepiej zrobiony fabularnie i budową świata, no i jak wychodził, to był bardzo innowacyjny formatem. imo z tej trójki (origins, odyssey, valhalla) odysejka jest najsłabsza xD valhalla ma bardzo fajny storytelling, ale jako ubi-gra to jest zdecydowanie odgrzewanym kotletem.

@Bekovsky: idź łapać szanty gdzie indziej (°°
  • Odpowiedz
@chrupki_z_zupki nie wiem czy teraz nie będzie ci ciężko wrócić to tych starszych.

W dniu premiery napewno black flag robił wrażenie, bo to też jedna z niewielu dobrych gier pirackich, mi się podobał również jej sequel czyli rogue ale nie wszystkim się podobał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chrupki_z_zupki: to w odyssey jest najwięcej pływania między wysepkami z tych nowych, ale sobie wybrałeś xd
Z dodatków do niego Atlantyda jest mega fajna i jest tam dużo wątku isu, ten drugi jest taki sobie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chrupki_z_zupki: Moim zdaniem odyssey>origins>valhalla. Wszystkie mam splatynowane razem z dlckami. Origins jest świetny jeżeli chodzi o fabułę i świat, a odyssey poprawia wiele mankamentów z poprzednika jednak brakuje tam fajnych zadań.
  • Odpowiedz