Wpis z mikrobloga

Ale wtopę zaliczyłem! O taki piękny odcinek wczoraj stworzył lubiany i oglądany Olgierdanotv, a ja go przeoczyłem!
Motywem przewodnim odcinka jest wytykanie kłamstw wszelkich i nieścisłości związanych z "rzuceniem" (czyli skrytopijstwem) picia alkoholu przez jareczka zasranego. Otóż opowiadając o swoim alkoholizmie wymyśla ckliwe historyjki bez ładu i składu, ale twierdzi że to miało miejsce. Prawdopodobnie naoglądał się "Ocalonych" i troszkę podwędził prawdziwych historyjek od tamtych ludzi.
Jednym z moich ulubionych krętactw menela jest przemycanie do wypowiedzi różnych bredni sugerujących, że niby nie znęcał się nad własną matką, np. "mama zadzwoniła po kartkę żeby mnie zabrała na SOR" (niby takie dobre relacje mieli) :D Oczywiście wiemy, że to nieprawda, i na SOR trafił z pomocą policji, a nie karetki wezwanej przez mame -o czym dowiemy się z odcinka Olgierdano tv!
Po zostawieniu łapki w górę zapraszam do oglądania!
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
#kononowicz #menel #patostreamy #szanownypanolgierdano #olgierdanotv
William2290 - Ale wtopę zaliczyłem! O taki piękny odcinek wczoraj stworzył lubiany i ...
  • 3
  • Odpowiedz
@William2290: No cóż. Żeby dobrze łgać trzeba mieć dobrą pamięć, a żeby łgać dobrze o czasach gdzie sie niewiele pamieta, to chyba trzeba odpalic swoje wlasne filmy, porobic notatki i opracowac a potem wkuć jedna wersje, bo tak to jest jak jest( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NajsDogsAndKats: otóż to, ale Jareczek i Iwonka nie potrafią zapamiętać o niedawaniu spacji przed przecinkiem itp albo wpisaniu tekstu do fejk donejta, który właśnie wysyłają tylko poszczają "wiadomość testowa". Dlatego przy ich zdolnościach ułożenie i zapamiętanie spójniej historyjki o "rzuceniu" alkoholizmu jest niemal nie możliwe. Szybciej do Andromedy ktoś doleci
  • Odpowiedz