Wpis z mikrobloga

Chyba każdy ma wśród znajomych (o ile ma znajomych, hehe) psycholi. Jedna z moich jest maniaczką psów. Od paru lat, dzień w dzień na tablicy w Facebooku publikuje albo zdjęcia psów, albo rozsyła łańcuszki z "daj lajka to piesek coś #!$%@?". Zdjęcie profilowe - pies. Zdjęcie w tle - jakieś psy. Zdjęcia w galerii - same psy. Nie chcę myśleć o tym co robi jeszcze z tymi zwierzakami...

Co kilka dni też widzę jakieś ohydne zdjęcia ze zmasakrowanymi psinami i jej komentarze typu "tego #!$%@? to bym za jaja #!$%@? #!$%@? powiesiła".

Ja wiem, że można mieć zainteresowania, pasje. Ale bez przesady.

[ #dziwniludzie #facebook ]
  • 11
@CzarnyOwiec: Nie. To element tego towarzystwa, które znałem od najmłodszych lat i się z nimi kumplowałem. Teraz 1/3 z nich siedzi, a wśród nich był ten koleś który dziecku swojej dziewczyny genitalia zdeptał (było głośno w TV).
@CzarnyOwiec: Nieeeee ;]

@McQueen: Generalnie gośc jest przekonany że jest antychrystem, do tego to wannabe raper, potrafi w przeciągu godziny nasrać kilkadziesiąt postów rapowymi tekstami które właśnie wymyślił, np. kilka przykładów z dziś:

Nie przespana noc, mistycznej magii, ja nie moge spac, wy #!$%@? w sarkofagii. Milosc ucieka jak rwaca rzeka, by ja odrzucac nie na tym to polega, choc siegam po mą dusze, niczego nie porusze...

-----

Śmierć w
@Panas: Nieźle. Pewnie mu tulpa oszalała.

@steemm: Kilka z brzegu z jego fb.

HONOR I CHARAKTER, GODNOŚĆ, AMBICJE, ZASADY.!


#!$%@? #!$%@? PRUJACE SIE PO KĄTACH


Bez Skrupułów Z Wami #!$%@? #!$%@? Jazdaaa !!!!!!


rodzina, przyjaciele, ziomki, to jest dla mnie ważne !!!


jaraj topy nie tykaj helup


Tutaj załapałem niezłego WTF. :D

#!$%@? frajerów nie ufaj szmacie


Dalej nie chce mi się już tego czytać. Każdy wpis ma po ~50