Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, trochę więcej ostatnio na wykopie o mlm, miał ktoś może styczność z grupą Vemma i był/jest jej dystrybutorem? Jak wrażenia? Pospolity multi level marketing czy jednak coś więcej?

#mlm #kiciochpyta
  • 7
@Maciex2 Myślę, że będzie masa osób to kupować, zwłaszcza widząc jak szybko zaczęło się to rozprzestrzeniać po mojej miejscowości. Dobra reklama jako unikalnego produktu na rynku, wpływającego rewelacyjnie na zdrowie naprawdę okrutnie wyczyści portfele niejednej osoby, tak sądzę.

@introligat0r Nie do końca się orientuję, ale wydaje mi się, że jeżeli robisz to profesjonalnie, rzetelnie, zdobywasz klientów i nabywców nie wciskając im tych górnolotnych sloganów to jak najbardziej każde mlm może być warte
@sebbs:

Kolega zainwestował w taki interes 500 baksów i mocno namawia mnie na wejście w ten biznes również, koniecznie chce tworzyć własną mała piramidę, z mojej strony spotkał się ze ścianą, ale ma gość dar przekonywania i kto wie co z tego wyjdzie.


To, że namawia, chyba o niczym nie świadczy? Ten interes wydaje się kręcić głównie wokół umiejętności namawiania do niego ludzi i budowania sztucznego entuzjazmu. Mnie też znajomi namawiali