Wpis z mikrobloga

Spotkania z badoo i tinder najlepszym potwierdzeniem blackpill.

P0lka 165cm- dochodzimy do preferencji. Mówi ze tak naprawdę wzrost się nie liczy bo jak trzeba pokochałaby i mikrusa nizszego od niej. Liczy się dobre dogadanie i wnętrze + twarz.

Pytam o przeszłosc:
3 typów kazdy +190, jeden skrajnie +200cm xDDDDD (+ja bliski 190)
Ale w sumie nie wie czemu akurat takich wybrała skoro ma poglądy na akceptacje każdego xD

--kurtyna--

P0lka sama nie wie co jej slina na jęzor przyniesie, czyli klasyka gatunku.
#tinder #p0lka #zwiazek #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #badoo #milosc #kobieta
vauecki - Spotkania z badoo i tinder najlepszym potwierdzeniem blackpill. 

P0lka 1...

źródło: comment_1632991184HwRgeYl7ANbKSLYjghFqck.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@vauecki: Ja nie mogę to że miała wysokich facetów nie oznacza, że nie związałaby się z niższym. Sam mam koleżankę, która miała kiedyś gościa 193cm a teraz jest z gościem który na oko ma 175cm. Więc przestańcie #!$%@?ć, że nie macie nikogo bo wzrost i wygląd.
  • Odpowiedz
@vauecki: moja obecna to też jest hit
Oczywiście wzrost nie ma znaczenia
Oczywiście ani jeden z jej poprzednich nie miał poniżej 1.80
Wygląd też nie ma znaczenia, ofc umawiała się z chadami, którzy według niej byli 6/10 i według niej oczarowali ją charakterem xDD
Mając 165 umawiała się z typem 2 metrowym

Każdy mój kolejny związek tylko mnie utwierdza w tym, że bluepillowców należy #!$%@?ć a kobiet wiadomo, nie słuchać
  • Odpowiedz
@tinder_project: oczywiscie, bez kobiet nie da rady ale ja podobnie z kazdej relacji i związku mógłbym wyciągnąć siarczysty przykład blackpilla. Kazda szuka serduszkiem i dobrego chłopca ale gwiazdy zawsze sie tak układały że spadali im sami piłkarze, koszykarze, chłopy +20cm wiecej, typy +7/10. Ale oczywiscie brzydkiego quasimodo mogłaby pokochać.
  • Odpowiedz
właśnie ty jesteś z nią z braku laku a nie ona z tob


@Malinowy_homar_: to jest najlepsza dupa jakiej ściągnałem gacie w 3 letniej karierze na tinderze więc nie można mówić tutaj 'z braku laku'

Zreszt ja nie wchodze z nikim w zwiazek, kto nie jest minimum 8/10
  • Odpowiedz