Wpis z mikrobloga

Byłam ostatnio u lekarza co miał dużo dobrych opinii na znanylekarz. Miał też trochę złych. Średnią miał coś koło 4,5. Był tak beznadziejny, że ja nie wiem. Nie wiem jakim cudem nazbierał te dobre opinie. W trakcie wizyty powiedział może 7 słów. Wyszłam z większymi dolegliwościami niż przyszłam. Potem byłam u rodzinnego to już mi dał jakieś leki, trochę będę stosować, a potem znowu pójdę do specjalisty, ale już do innego. I do jakiegoś, który nie robi furory na znanylekarz.
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@WarmWeather wiem, ale on miał niewielką część negatywnych opinii, nie był tam nieskazitelny, może to zamierzone i zostawił sobie jakieś złe z dupy, że jak się je czyta to na idiotę wychodzi komentujący, a nie lekarz

ale miał też dużo tych dobrych i to mnie dziwi, że ktoś był w stanie go pochwalić
  • Odpowiedz
Byłam ostatnio u lekarza co miał dużo dobrych opinii na znanylekarz. Miał też trochę złych. Średnią miał coś koło 4,5. Był tak beznadziejny


@PyraPrzeznaczenia: Dlaczego kierujesz się pozytywnymi opiniami? Przecież to nie ma sensu w obecnych czasach
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: Mam niestety podobne negatywne opinie z lekarzem ze znanylekarz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Oceny zajebiste, komentarze że to nie lekarz tylko wręcz jakiś #!$%@? magik. Empatyczny, cierpliwy, zainteresowany, przenikliwy. A jak przyszło co do czego to koleś gada ogólnikami jak do debila, nic nie pomaga, a wizyta trwa 4 minuty i kosztuje 150 zł
  • Odpowiedz
  • 2
@PyraPrzeznaczenia ZnanyLekarz to scam, gdzie możesz sobie zapłacić za usuwanie negatywnych opinii. A kupowanie sobie pozytywnych opinii jest jeszcze łatwiejsze.

Dobrzy specjaliści często nawet nie mają konta na znanymlekarzu, bo i tak mają zawalone terminy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Slimshader Lekarz kazał stosować trochę, przez kilka dni, więc będę trochę stosować. Tak jak kazał lekarz. Jak już trochę czasu minie to znowu idę do specjalisty, innego niż wcześniej. Robię tak jak kazał lekarz, a ty mi każesz jebnąć się w łeb. Może sam to zrób zamiast się rzucać z necie.
  • Odpowiedz
  • 0
@harnasiek Czytaj całe wpisy. To może przetłumaczę z polskiego na polski. Byłam u #!$%@? lekarza, który miał dobre opinie. Z racji, że po wizycie było gorzej to poszłam do lekarza rodzinnego i to on dał mi jakieś leki i będę trochę stosować, aż później znowu pójdę do specjalisty, ale do innego niż wcześniej. Wszystko jest we wpisie.
  • Odpowiedz