Wpis z mikrobloga

@CiekawostkiHistoryczne:

Amerykański serial telewizyjny, przedstawiający przygody bardzo uzdolnionego eks-agenta służb specjalnych. Serial został wymyślony przez Lee Davida Zlotoffa, a wyprodukowany przez Henry’ego Winklera.

MacGyver był wyświetlany w telewizji ABC od 29 września 1985 do 21 maja 1992.

Serial kręcony był głównie w Vancouver w Kanadzie. Uzupełnieniem serialu są dwa filmy pełnometrażowe z 1994. Jedną z cech serialu jest to, że niektóre odcinki są oparte na różnego rodzaju filmach przygodowych i sensacyjnych – MacGyver mierzy się z takimi samymi problemami, ale jego rozwiązania są odmienne od tego, co zrobili bohaterowie danego filmu.

Jednym z najbardziej charakterystycznych atrybutów MacGyvera jest jego wielofunkcyjny scyzoryk. Jest to szwajcarski scyzoryk oficerski firmy Victorinox.

Źródła: Wikipedia, Fimweb

#ciekawostki #seriale #historia #ciekawostkihistoryczne #film #kultura
Pobierz CiekawostkiHistoryczne - @CiekawostkiHistoryczne: 

 Amerykański serial telewizyjny...
źródło: comment_1632915346QwAY23MKQsPzGPMbUltNKG.jpg
  • 31
Jednym z najbardziej charakterystycznych atrybutów MacGyvera jest jego wielofunkcyjny scyzoryk. Jest to szwajcarski scyzoryk oficerski firmy Victorinox.


@CiekawostkiHistoryczne: cóż, jedno z niewielu product placement które ja mnie działało, co prawda miałem wtedy 8 lat ale od czasu MacGuyvera tylko ich scyzoryki kupuję ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz k.....a - > Jednym z najbardziej charakterystycznych atrybutów MacGyvera jest jego wi...
źródło: comment_1632941367QySC01gLZhIEvFpIVfvPK0.jpg
Co ciekawe, urodziłem się początkiem lat 80" ale nie obejrzałem ani jednego pełnego odcinka tego gniota a także drużyny A.
Mimo, że dorastałem w dobie przegięcia kina akcji, i sceny walki jako takie bardzo mi się podobały, to jednak te dwie produkcje były tak żenujące, że nawet filmy o wietnamie, których nikt do dziś nie pamięta były o niebo lepsze.