Wpis z mikrobloga

AWM - Nie ufam ludziom, którzy nie mówią "R"

#rozdajo #zadarmo - magnes na lodówkę dla ciebie i 100zł na wskazany cel (nagroda dodatkowa) - doskonała okazja, by jeszcze przed końcem roku spełnić dobry uczynek i poprawić własne samopoczucie cudzymi pieniędzmi.

Zostaw plusa, a ja w środę, 6 października 2021, zrobię losowanie i prześlę jednej osobie magnes. Do wyboru: Sopot, Gdańsk, Grecja/Kreta, Kraków - napisz w komentarzu, który wybierasz.

Warunkiem wzięcia udziału jest posłuchanie utworu na YT: Nie ufam ludziom, którzy nie mówią "R" (idealnie, jeśli go dodatkowo polubisz, podasz dalej, zasubskrybujesz kanał i takie tam, ale to już twoja decyzja).

Nagroda dodatkowa:
Jeżeli będzie powyżej 250 plusów albo wpis pojawi się na głównej @wykop #wykop, przeleję #pieniadze - 100 złotych na cel wskazany przez kogoś z was (byle nie na dzieci).

Poprzednie #rozdajo:
Link - Potwierdzenie
Link - Potwierdzenie
Link - Potwierdzenie
Link - Potwierdzenie

Obserwuj (warto, bo z myślą o kolejnych konkursach przywiozłem m.in. kilka kulinarnych nagród ze Szwecji ( ͡° ͜ʖ ͡°)):
- tag #bzdr - wrzucam tam różne rzeczy, które robię, przy okazji różne rzeczy rozdaję
- Stronę na Facebooku - dopiero założona, przyda się trochę waszych kliknięć
- Kanał na YT - wrzucam tam muzykę, którą sam piszę i nagrywam



bzdr - AWM - Nie ufam ludziom, którzy nie mówią "R"

#rozdajo #zadarmo - magnes na ...

źródło: comment_1632911120ABKunYt5WnrhtSHAJJE6LK.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@pan_fenestron: odezwij się na PW w sprawie wysyłki. Jak pocztą, to wystarczy jakiś adres + inicjały (nie chcę waszych danych), jak paczkomat, to potrzebuję maila i nr telefonu
  • Odpowiedz