Wpis z mikrobloga

@KromkaMistrz: Głupi pomysł, czyżby skusili się na atrakcyjną lokalizację? Ja akurat cenię sobie w Paczkomatach to, że zdecydowana większość z nich nie jest w pomieszczeniach zamkniętych i odbiera się bezkontaktowo (niezależnie czy nie chce się kontaktu z nadawcą, innym odbiorcą, żulem czy bezdomnym).
  • Odpowiedz
Bardzo lubię korzystać z paczkomatu i uważam to za fajny wynalazek. Ciekawi mnie czy ktoś miałby pomysł, jak uczynić je ładniejszymi? Może jakiś kreatywny sposób na wtopienie ich np. w mural?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@redemptor: chyba poprostu problem z dostępnością miejsca w okolicy, więc się pokusili na wewnętrzny paczkomat.
(Brak zgody UM na zewnatrz)
  • Odpowiedz
maszyna stworzona po to, aby nie musieć przebywać w jednym pomieszczeniu z innymi ludźmi, została zamknięta w pomieszczeniu i teraz trzeba w nim przebywać z innymi ludźmi.


@kwahu666_ponownie: @venomik: : głupi wykopek i jego teorie. tak inspost stworzył paczkomaty dla #!$%@?, które są aspołeczne. Co taki człowiek ma w głowie? niewiele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tak inspost stworzył paczkomaty dla #!$%@?, które są aspołeczne


@Pilaf: #!$%@? to są dynamiczne ekstrawertyki wkurzające normalnych ludzi

Tak, paczkomaty służą do tego, żeby nie użerać się w kolejce z motłochem, myślałem, że to oczywiste.
  • Odpowiedz
@dawid131: Z tego co widzę to drzwi są otwierane i chyba na ściance jest jakiś czytnik

Edit: Aha mój super internet wczytał teraz foto i to naklejka Solid XD
  • Odpowiedz