Wpis z mikrobloga

Cześć, szukałbym wartego uwagi ekspresu. Nie jestem maniakiem kawy, ale tak 1-2 dziennie pewnie w czasie pracy wypiję + gości poczęstuję. Budżetowo nie muszę się ograniczać, więc nie chcę podawać widełek, zwłaszcza, że nie mam pojęcia ile powinienem liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie można powiedzieć coś w średniej półce, czego zakupu nie będę żałował. Jakieś propozycje?

  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@alfredbuzdygan: co? Żartujesz? Phillips to zabawka a nie ekspres.

@Kulek1981: EQ6 s100 nie ma Flat White i Americano

@Rizin: tak jak kolega wyżej pisał Siemens EQ 6 tylko od serii s300 (kupowałem już je znajomym na Neonet za 2299 zł. Za tą cenę nic lepszego nie kupisz. Z minusów jedynie to, że nie robi 2 kawy mlecznych jednocześnie ( to od modelu s 500 w górę) jak coś to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caracas: A widzisz gdzieś u niego taki wymóg? Gość potrzebuje kawy, bez fajerek. Americano daje s500, na plaster mu kupować taki kombajn na może dwie kawy dziennie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caracas: Ja ich nie kupuję po kolei, a naprawiam co mi wpadnie ¯\_(ツ)_/¯ s300 nie miałem w łapkach, a jak patrzyłem na szybko po necie, ten model nie miał owej opcji, więc nie napisałem że s300 jej nie ma, a że s500 ją ma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Notakaprawda: Saeco zwykle u mnie dają radę. Sam mam już dłuższy czas xsmalla i lepszego sprzętu za kilka złotych ciężko by znaleźć. A philipsy niestety chyba się posypały z jakością już na maksa.