Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, jakie jest ratio młodych kobiet do mężczyzn w dużych miastach studenckich na #tinder #badoo

Dużo ludzi tu pisze że jest niż demograficzny, że jest za dużo mężczyzn, ale prawda jest taka że w dużych miastach jest lekka nadwyżka młodych kobiet bo przyjeżdżają studiować.

W takim razie dlaczego na portalach i tak kobiety mają po 1000 par a przeciętny mirek 0?
Po prostu nie siedzą na tych apkach a mężczyźni tak?
Czy jest jakiś inny powód?

#podrywajzwykopem #randkujzwykopem
  • 19
@przegrywam_przez_miasto: @furyknajpydyskretnychlod: Kolejna sprawa - faceci z tego co wiem częściej dają masowo w prawo by JAKAKOLWIEK para im wpadła. Laska natomiast często jak daje w prawo to od razu ją paruje. Biorąc pod uwagę to, że później do takiej masa facetów i tak wypisuje, to ona nie ma potrzeby by przeglądać tyle profili.

Kolejna rzecz - więcej babek w miastach studenckich =/= więcej wolnych/chętnych/posiadających apkę...

Demografia oraz samo podejście
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cienki137: no ja wlasnie wszystko w prawo, ale glownie przez oszczednosc czasu. No i nie spodziewalem sie kokosow. Ogolnie badoo jest lepsze moim zdaniem i tam okolo kilkanascie rozmow w ciagu paru dni chocby krotkich nawiazalem, a na tinderze w okolo 2 tyg tylko kilka
Ale #!$%@? juz to, bo mi sie nie chce szajsu odwalac
@furyknajpydyskretnychlod: ja byłem niespełna 2 lata temu na tych apkach. Tinder badoo i jeszcze jakaś testowałem. Generalnie jedyne co to obniżyły mi samoocenę. Zainteresowania brak, jeżeli z jakąś lepszy kontakt to właściwie od razu friendzone. Tylko taki gość do pogadania bez zamiaru na to by się chociaż spotkać, nic więcej. Tak się życie potoczyło że znowu jestem sam. Znajomi będący w zwiazkach lub kumple którzy mają powodzenie oczywiście zachęcaja do powrotu,
@Pearson: dwa osobne tematy. Problemy kardiologiczne = mniej aktywności fizycznej -> nawet nie ma możliwości bym #!$%@?ł mięśni.

A wiek to jak pisałem, babki nie biorą na poważnie. A nie chcę się chwalić dobrą pracą czy tym że mam własne mieszkanie, bo nie na tym imho ma się budować związek.
W takim razie dlaczego na portalach i tak kobiety mają po 1000 par a przeciętny mirek 0?

Po prostu nie siedzą na tych apkach a mężczyźni tak?

Czy jest jakiś inny powód?


@przegrywam_przez_miasto:
Bo kobiety mają 1000x bardziej wartościowy materiał genetyczny i jednocześnie znacznie mniej testosteronu
@przegrywam_przez_miasto: Mniej potrzebuje apek do seksu i zwiazkow. Seksualnsoc babek jest troche inna niz facetow, czesto sie wlacza i wylacza na bodzce niz tak narasta, jak facetow. Babki o wiele latwiej akceptuja bycie "druga"/kochanka, wierza, ze mezowie rzuca zony lub nie chca widziec sygnalow, ze ich kochas ma juz panne. Kobiet jest wiecej, ale nie jakos wybitnie, bo jak Ci reszat pokazala to duza roznica dopiero w pozniejszym wikeu sie robi.