Wpis z mikrobloga

Czy ty należysz do tych gości, którzy proponują żeby wszystkich wpuścić, a potem żeby te służby do których nie masz zaufania ich weryfikowały?


@CzaryMarek: Nie, skąd ten pomysł? Ja należę do tych gości, którzy nie akceptują skali pisowskiego nepotyzmu ani nieudolnej próby odwrócenia od niego uwagi poprzez publikację jakichś zdjęć, nie wiadomo skąd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lewoprawo: wiadomo skąd, z telefonów illegalów zatrzymanych przy granicy... Czego nie rozumiesz? Serio uważasz, że jak rządzi PiS to służby nie potrafią nic i wszyscy na państwowej robocie to debile? Wiesz, że większość z nich pracowała za poprzedniego rządu i będą pracować za następnego? Znaleźli kwity na imigrantów, a ktoś inny zdecydował je upublicznić, rozgranicz to...
  • Odpowiedz
ale po co Białoruś miałaby dawać Polakom powody do niewpuszczania imigrantów, skoro chce ich do nas wepchać?


@skitarii: żeby polski rząd się kompromitował, tak jak to robi na obrazku rzuconym przez OPa?
  • Odpowiedz
@lewoprawo: na takie osoby jak ty nie ma słów. Nawet jeśli sam kaczyński porobił zdjęcia i podrzucił imigrantom, to jakie to ma znaczenie w obliczu tego, że setki imigrantów próbują nielegalnie przekroczyć naszą granicę? Powiedz jesteś idiotą czy jakimś ruskim agentem? Tu się waży interes Polski i polaków a ty jesteś po stronie Białorusi i ciapaków? Dlaczego reprezentujesz ich interes a mówisz po polsku? Jesteś zdrajcą tyle mam ci do
  • Odpowiedz
@ethics: Ty masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Pokaż mi, w którym miejscu zasugerowałem żeby wpuszczać imigrantów. A następnie przeproś za implikowanie mi czegoś, czego nie powiedziałem i nazwanie zdrajcą.
  • Odpowiedz
skończymy na legalizacji pedofilii i promowaniu zoofilii.

Że co xD post za takiego chochoła powinien spaść, w przypadku osób LGBT pisanie takich rzeczy było kasowane przez moderacje nawet mimo podania źródeł!
Pokazali co znalazły służby(jest tego ponoć więcej). Temat faktycznie troche rozdmuchany, ale może dzięki temu niektórzy z was sobie uświadomią, że to nie są mili panowie mokebe dla polek tylko ludzie, którzy zamieniają państwa w niebezpieczne. A Polska jest jednym z
  • Odpowiedz