Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

A skąd wiesz, jakie są intencje Białorusi i Rosji? Równie dobrze w ich interesie mogłoby być wzmocnienie antyunijnej władzy PIS, czemu sprzyja podgrzewanie atmosfery z imigrantami.


@lewoprawo: jak na razie to UE popiera PiS w tej kwestii. Czy UE to też agenci Putina?
  • Odpowiedz
@skitarii: Ja nie mówię o tej kwestii, tylko o całokształcie rządów PIS. Przed akcją z białoruskimi imigrantami poparcie PIS było w tendencji spadkowej. Po tej akcji poparcie odzyskali i jak na razie zapowiada się na 3 kadencję. Jednocześnie antyunijna retoryka w tej partii coraz bardziej się zaostrza.
Czyli wszystko dokładnie tak, jak życzyłby sobie tego Putin.
  • Odpowiedz
Ja nie mówię o tej kwestii, tylko o całokształcie rządów PIS. Przed akcją z białoruskimi imigrantami poparcie PIS było w tendencji spadkowej. Po tej akcji poparcie odzyskali i jak na razie zapowiada się na 3 kadencję. Jednocześnie antyunijna retoryka w tej partii coraz bardziej się zaostrza.

Czyli wszystko dokładnie tak, jak życzyłby sobie tego Putin.


@lewoprawo: gdyby cała opozycja kazala zamykać granice i ich pilnować, to PiSowi by nie rosło, bo
  • Odpowiedz
@skitarii: Lewica ma lewicowe podejście do imigrantów i uchodźców, normalnie szok. Co do reszty opozycji, to pokazuje bardzo wstrzemięźliwy stosunek do imigrantów i również chce szczelności granic.
  • Odpowiedz
1) Jakie masz zaufanie do polskich służb?

Większe niż do ciapatych uchodźców

2) Skąd wiesz, że te zdjęcia faktycznie pochodzą z telefonów zatrzymanych imigrantów?

Nie interesuje mnie to

3) Jakie masz zaufanie do białoruskich służb?

Nie mam

4) Skąd wiesz, że białoruscy funkcjonariusze nie ukryli tych zdjęć na telefonach migrantów w celach zaostrzenia prowokacji? Mogli nawet dać cynk Polakom, żeby dokładnie sprawdzili telefony.

Wiem, ze białoruscy funkcjonariusze sami ściagają tych ludzi. Co
  • Odpowiedz
@Chehu: Ja też się nie zgadzam na nielegalną imigrację. Odnoszę się tylko do tej dziwacznej konferencji PIS, która w zasadzie to nie jestem pewien, co miała osiągnąć poza odwróceniem uwagi od nepotyzmu.
  • Odpowiedz
Lewica ma lewicowe podejście do imigrantów i uchodźców, normalnie szok. Co do reszty opozycji, to pokazuje bardzo wstrzemięźliwy stosunek do imigrantów i również chce szczelności granic.


@lewoprawo: no skoro ma to niech się nie dziwią, że PiSowi rośnie poparcie, bo to oni je pompują.
  • Odpowiedz
1) Jakie masz zaufanie do polskich służb?

2) Skąd wiesz, że te zdjęcia faktycznie pochodzą z telefonów zatrzymanych imigrantów?

3) Jakie masz zaufanie do białoruskich służb?

4) Skąd wiesz, że białoruscy funkcjonariusze nie ukryli tych zdjęć na telefonach migrantów w celach zaostrzenia prowokacji? Mogli nawet dać cynk Polakom, żeby dokładnie sprawdzili telefony.


@lewoprawo: brzmisz jak szur co wierzy w jakies teorie spiskowe z dupy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koniecswiatajestbliski: tu chodzi o bezpieczeństwo wewnętrzne i te materiały są jak najbardziej związane ze sprawą nielegalnego przekroczenia granicy - domniemani kozojebcy, pedofile i terroryści i Ty się ich żałujesz, że im telefony prześwietli i pokazali kilka zdjęć na konferencji? Weź może od razu ich pod swój dach jak jesteś taki empatyczny...
  • Odpowiedz
Jakie masz zaufanie do polskich służb?


@lewoprawo: Czy ty należysz do tych gości, którzy proponują żeby wszystkich wpuścić, a potem żeby te służby do których nie masz zaufania ich weryfikowały?
  • Odpowiedz