Wpis z mikrobloga

Tak wygląda 8 miesięczna Toyota Rav4 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Polecam też playlistę twórcy tego kanału z procesem "zabezpieczenia" podwozia w GR Yaris. Zabezpeczenie polegało na kompletnym rozebraniu nowego auta (wraz z wyciągnięciem silnika) i stworzenia zabezpieczenia którego fabrycznie nie było. Trzeba przyznać ma bardzo dużo cierpliwości do tego "zabezpieczania" - chociaż trudno to nazwać tylko prostym zabezpieczeniem jak to bywa w innych warsztatach gdzie nachlapią trochę Boll i koniec (°°)

Link do playlisty: Klik

#toyota #mechanikasamochodowa #mechanika #samochody
d.....s - Tak wygląda 8 miesięczna Toyota Rav4 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Polecam też playlistę t...
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@devones: Ogólnie spoko facet, serwisuje u niego samochód. Niestety z innymi mechanikami już tyle miałem, że wole do niego jechać godzinę i wiem jak mam zrobione.
  • Odpowiedz
serwisuje u niego samochód.


@LIBED: Mówisz o https://3vz.pl ? - opinie ma dobre a z tego co widać po filmach (szczególnie to zabezpieczenie GR Yaris) to rzeczywiście warto u niego cokolwiek zostawiać niezależnie od kosztów, prace wyglądają na naprawdę staranne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@devones: On robi na zasadzie: Zrobić raz a dobrze by tego drugi raz nie robić. Owszem czasami może zaboleć prawda, żeby przy wymianie warto wsadzić coś dobrej jakości i jak ma być to wykonane jeśli chodzi o ilość pracy. Jednak warto.
  • Odpowiedz
@LIBED: Niestety jak sam wiesz po własnych przygodach, mechaników z takim podejściem jest niewiele. Dzięki za informację jako klient, warto sobie gdzieś numer zapisać do tego mechanika.
  • Odpowiedz
@devones:
to jest dramat. Na osiedlu stoi RAVka 2 generacji czyli wczesne lata 2000. Wlasciciel nia jezdzi i nie wyglada zeby miala sie zlamac w polowie. Ciekawe czy o tej w filmie tez bedzie mozna tak powiedziec za te 18-20 lat
  • Odpowiedz
@devones: Z tego co wyszukałem na necie to cena zabezpieczenia auta z salonu to 7 K, a takiego 10 latka, to 15 K.
Ale przyjemnie się ogląda jak pokazuje jak syfiasta jest współczesna motoryzacja.
Dosłownie auta jednorazowe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@devones: Marcin to facet z pasji, jest dosyć aktywny też na forum Toyoty. Obecnie jedynie inne tematy są czasami problematyczne, bo auta podczas konserwacji zajmują podnośnik. Jednak wczoraj u niego byłem i ma stawiać drugi. :)
  • Odpowiedz
@Zsan: Nie wiem jak działa w tym przypadku gwarancja ale wydaje mi się że serwis przecież może uznać ci za normalną eksploatację i nie wpływa w żaden sposób na funkcjonowanie auta. Do momentu jak nie będzie dziury to powierzchowne naloty nie zmieniły "struktury", wszystko zależy od oceny. Patrząc na to z innej strony jak wszystko będzie w takim nalocie to gwarancja będzie się równała odkup samochodu czyli zdecydowanie niekorzystna forma dla
  • Odpowiedz
@Zsan: Nie no, ktoś położył 120-150tys za NOWY samochód z salonu i nie próbuje korzystać z gwarancji?

Albo ktoś wie że to będzie kopanie się z koniem i w serwisie ASO ktoś pryśnie sprayem na tą rdze i woli już zrobić to samemu porządnie...

niestety
  • Odpowiedz