Wpis z mikrobloga

#wiecejnizkonteneryzacja

Pojawił się nowy odcinek podkastu, w którym opowiadam o moim projekcie: Kubernetes Maestro. Dla stałych słuchaczy może to być ciekawa informacja, dla innych może to być tylko "reklama". Mam tego świadomość, aczkolwiek postanowiłem, że wrzucę o tym info, gdyż poświęciłem temu projektowi setki godzin.

Kolejne odcinki są już w planie i zaczną się pojawiać początkiem października.

- Podcast dostępny jest na iTunes, Spotify, Pocket Podcast, Google Podcast
+ moim YouTube

Wołam ostatnio plusujących :)
@bleeehah @jszafran @Gaussik @marcin_k @Crisu @Merlinek @czupek @enten @Nixon52 @2pek @subey @jabl
@Arogancky @ajgoron @Gennwat @klepie-biede @qris @Derowicz @mlekopan16 @karygodnykartofel @walczak__
@tragos777 @markaron @intospace @Malinozaur @SkorpionX @qwarqq @Koliat @r0nin @opozot @keszinaj @JFM_ @bialy_murzynek

#docker #kubernetes #programowanie #programista15k #devops #azure
dnaprawa - #wiecejnizkonteneryzacja 

Pojawił się nowy odcinek podkastu, w którym o...

źródło: comment_1632728845VVqtO9HjOACUVuwkBoD7pK.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dnaprawa: na podkaście da się przekazać taką wiedzę? Bez żadnych screenów?

Widzę tagi, Azure. Szkoda, że nie AWS. Albo chociaż GCP. Albo chociaż czysty Kubernetes. Bo tak to pewnie zrobione pod .Netowców.
  • Odpowiedz
@mk321 - w Kubernetes Maestro działamy na czystym k8s, a ćwiczenia wykonujemy w GCP albo lokalnie (jak kto woli) — fakt, nie wspomniałem o tym w podkaście. (tag #azure wkradł się przez pomyłkę...)

Ciężko w podkaście wszystko przekazać, bo Kubernetes to przede wszystkim praktyka (i najlepiej uczy się na przykładach), a schematy i rysunki ułatwiają zrozumienie.

TUTAJ : https://youtu.be/uvA17g0cVKA link z lekcją DEMO, z praktycznym przykładem (Redis Cache):
  • Odpowiedz
@lookaszpl: tak, ponieważ demo było dostępne tylko przez czas zapisów do 1 edycji Kubernetes Maestro ;) jeżeli chciałbyś je obejrzeć daj znać na damian@szkoladockera.pl
  • Odpowiedz