Wpis z mikrobloga

Lando dzisiaj pokazał, że ocieranie się o podium w generalce nie bierze się z niczego. Piekielnie dobry gość. Po erze Hamiltona, chyba będzie walczył z Russelem i Verstappenem o trofea.

Hamilton i Verstappen dziś mega na farcie osiągnęli swoje wyniki.

No i gdyby nie #!$%@? się w pitach to Perez też bardzo dobry wyścig.

Co za piękny sezon #f1
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@B12477 chodzi mi, że na farcie zdobył tę pozycję wyżej, a nie ogólnie, że p2. Nie wiem co było przyczyną utraty tempa przez Maxa, ale zjeżdżać za Lewisem na zmianę opon w połowie wyścigu, a pod koniec mieć 35 sek straty to wyglądało bardzo słabo.

@milosz1204 nie chce zapominać o nim, ale Leclerc chyba nie ma szczęścia, którego tu potrzeba. Zawsze jak coś ma się #!$%@?ć to u niego się
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: z Russellem, Verstappenem, Leclerciem i kto wie czy nie Piastrim jesli bedzie w Alpine od 2023. Kwestia kto zrobi bolida na 2022 z patentami, jakie trudno skopiowac przy innych filozofiach. Zrobienie nowego projektu to kupa czasu, a wtedy lider tylko bedzie ulepszał swoją konstrukcje. W stawce jest wiecej swietnych kierowcow niz kiedykolwiek wg mnie. Kwestia co dostają do dyspozycji w dane weekendy itd. No i tez kwestia czy Hamilton
  • Odpowiedz
@Atomus #!$%@? wie, może zrobi się jak w motoGP. Tam też odeszło kilku starych, przyszli młodzi, Marquez kontuzja i chyba jakieś rekordy w ilości zwycięzców wyścigów były. Coś mi się kojarzy że w tamtym sezonie, pierwsze 8 wyścigów to 8 roznych zwycięzców.

Ogólnie paka w f1 się zrobiła bardzo mocna, na następne parę lat.
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: no tak ale w MotoGP ogólnie motocykle są blisko i jest system handicapów. Zespoły które są niżej mają więcej testów itd. to spowodowało wystrzał formy takiego Suzuki i walkę o majstra. Teraz już się skończyło i Suzuki już tak nie błyszczy. F1 to jednak inna bajka o tu będzie szukanie dziur przez każdego na swój sposób. MotoGP to nudy pod tym względem. Na 10 lat ostatnie innowacje to skrzydełka
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: Tyle, że Perez to sam sobie ten wyścig zepsuł. Nawet mimo problemu ze zmianą opon dogonił stawkę i walczył o P3 z Alonso, ale potem wypadł za tor, stracił pozycje na rzecz Alonso, zjechał do boxu i jeszcze się rozbił o ścianę (czego oczywiście nie pokazano w transmisji), cała końcówka to jego wina, łącznie z tym że nie chciał mokrych opon co dałoby mu podium, ale nawet mimo to,
  • Odpowiedz