Wpis z mikrobloga

W sumie tak patrząc na tych ludzi to hm..

1) Całkiem spoko gość się wydaje, ale raczej ma za mało charyzmy aby przejść nawet do najlepszej piątki

2) Ona chyba kręci te tiktoki nie? W sumie raczej przed kamerami nie będzie miała problemu pokazać się dobrze w kolejnych częściach, chodź na moje na ten moment niczym szczególnym się nie wyróżnia, może przez nawet sam montaż?

3) Raczej szybko odpadnie, niczego sensownego nie pokazał swoją osobą.

4) Na ten moment jak dla mnie faworyt tego programu, rozgadany, potrafi zażartować, ma charyzmę itd. pytanie jak bardzo jest naturalny poza kamerami. Jeśli niczego nie odwali w czasie tego programu ma szanse wygrać albo co najmniej być w finale.

5) Gość całkiem spoko się prezentuje, ale bez niczego szczególnego.

6) Faustyna.. o ile dobrze pamiętam. Moim zdaniem jak tylko trochę więcej się rozgada to ma szanse na finał. Teleturniej spoko poprowadziła, ciekawe jak w innych zadaniach sobie poradzi

7) W sumie spoko ziom się wydaje, ale nudny.

8) MERCI XD Raczej w kolejnych 2/3 odcinkach już odpadnie.

9) W sumie wydaje się być dość ogarnięty, nie przekonuje, ale nie zdziwię się jak dojdzie do finałowej trójki.

10) Agata? Osobiście trzymam kciuki za nią, wydaje się być miła i naturalna w tym co robi. Osobiście życzę powodzenia.

11) Raczej fałszywa laska, już w dzisiejszym odcinku wyszła jaka jest za kamerami. Wydaje się być ogólnie dobrą osobą gdzieś w środku, ale ciężki charakter i dość "władcza". Raczej daleko nie zajdzie.

12) Spoko ziomeczek, oby też daleko zaszedł gdzieś dalej.

Podsumowując moim zdaniem najdalej zajdą: 2, 4, 6 (o ile się rozgada i otworzy), 9, 10 (również o ile się rozgada i otworzy) i 12

A co wy o tym myślicie mirki? :)
#friz
danoneek - W sumie tak patrząc na tych ludzi to hm..

1) Całkiem spoko gość się wyd...

źródło: comment_1632660352VsNUxHsqFOmAO8b7y9ZJkA.jpg

Pobierz
  • 14
@danoneek: 2, 5 i 6 na bank beda do odcinka z Rezim bo byli na karteczkach. Ale dla mnie nikt poza 4 do niczego sie nie nadaje, moze ktorys z chlopakow pozniej jeszcze sie wybije ale na poczatek wszystkie laski out bo beznadziejne i az mnie skreca z tej mizeroty.
@danoneek: dla mnie laski sa beznadziejne, 2 taka slodzkopierdzaca wersja kostery bez zadnego charakteru, 6 i 10 w ogole nie zapamietalem, wgl nie przyciagaja wzroku i giną w tlumie. 8 dalbym z 14 lat i nie wiem co tak cocha i nieporadna osoba tam robi a 11 wredna i odpychajaca czekam az wyleci.
@Niegodnik: Zebrał ludzi do turnieju którzy muszą się wykazać w różnych zadaniach i co odcinek ktoś się żegna z programem. Coś jak top model. Ogólnie chcą wybrać najlepszą osobę z którą podpiszą kontrakt. Czytaj Friz i Wujas będą zgarniać % z jego/jej dili reklamowych. Więc łatwa kasa dla nich :D