Wpis z mikrobloga

O w dupę, mirasy !!! Właśnie jestem świeżo po obejrzeniu #manofsteel i muszę powiedzieć, że nadal jaram się jak moje brwi, kiedy mi jebło z junkersa :O W przypadku większości blockbusterów miałem wielkie oczekiwania, jednak po obejrzeniu filmu czułem się rozczarowany ... ale nie w tym przypadku ! Efekty/zdjęcia/muzyka/aktorstwo wszystko oczywiście Django/Django, gdyby fabuła była bardziej skomplikowana i bardziej " epicka " ( film musiałby trwać dłużej ) wystawiłbym notę 10/10, jednak właśnie z powodu fabuły daję z czystym sumieniem 9/10, zdecydowanie najlepszy film z Supermenie i jeden z najlepszych o superbochaterze :) Nie pamiętam już kiedy ostatni raz miałem taką frajdę podczas oglądania filmu ... w myślach często powtarzałem " k---a, niech to trwa, niech to trwaaaaa ... " :) No mówię Wam miraski, genialne widowisko, jeszcze mi kisiel cieknie ;___;

#recenzja #film #czlowiekzestali
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DajMinusTemuNaDole: Django/Django, pobrałem bluray ripa 1080p, waga coś koło 9.83 GB, po screenach myślałem, że będzie lipa z jakością, ale poczytałem, że ziarnistość i inne efekty są specjalnym zabiegiem a podczas oglądania filmu zrozumiałem, że faktycznie ich zastosowanie było celowe ... i bardzo dobrze, bo budują klimat :)
  • Odpowiedz