Wpis z mikrobloga

@r5678 Większość osób z tego tagu swoje #!$%@? usprawiedliwia mitycznymi wymaganiami kobiet w kwestii m.in. wyglądu, a prawda jest taka, że nie mają powodzenia u płci przeciwnej, bo są poprostu #!$%@? i nie umieją w relacje społeczne.
  • Odpowiedz
@r5678 obserwując sytuację można powiedzieć, że chcesz przekonać ludzi że przecież msjs realne szanse wygrać w totka, bo tu jest zdjęcie Stefana który wygrał. Well good luck ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 12
@r5678 pewnie ma piękne wnętrze... Wnętrze portfela. Znam typa(dalsza rodzina) co jest obleśny wieśniakiem, ulańcem z syfami na ryju, chamem i gburem, jak je kebsa to wszystko dookoła jest w sosie taki 2/10- no świnia przy nim to piękność i czystość. Ma dziewuchę-szczupła, długie włosy, zadbana cera,no można powiedzieć 7/10. Kocha go, w szczególności jego portfel i to jak jedzie w trasę. Niedługo biorą ślub xD
  • Odpowiedz
  • 13
@r5678 też już pisałem że wystarczy wyjąć z piwnicy na miasto do jakieś galerii i zobaczyć ile chłopów 1-3/10 chodzi z nawet ładnymi kobietami. To mi pisali że to betabankomaty. Tylko patrząc na ich ciuchy to widać że bogaci to oni nie są.
  • Odpowiedz
Ostatnio byłem światkiem takie sytuacji. Kasy nastolatkowie. Koleś z wyglądu dramat, mleczny wąs pod nosem, suchoklates, ubrany chyba przez mamę - ciuchy jakieś no name (takie jak ja lubię najbardziej). A za rękę trzymał bardzo ładna i urodziwa dziewczynę. I to takie mocne 8. Mizdrzyła się do niego, oboje uśmiechnięci. Mieszkam pod szkoła i widzę ze młodzież wyglada normalnie. Nie ma tych wymyślonych prawackich julek, które wg nich są wszechobecne itd. A
  • Odpowiedz
@lubiep: ale czaisz, ze mozna miec hajs i sie nim nie obnosic. Jako pracownik banku moge powiedziec, ze faktycznie dziani ludzie czesto w lachmanach lataja.
Co do postu opa to typ taki typowy czesiek, ale dziewczyna tez jakas swietnia nie jest takie max 5/10 tyle co plusuje cyckami.
Tzn. inna sprawa ze przegrywy bedac #!$%@? oczekuja fajnej myszki 7/10 xd
  • Odpowiedz
Większość osób z tego tagu swoje #!$%@? usprawiedliwia mitycznymi wymaganiami kobiet w kwestii m.in. wyglądu, a prawda jest taka, że nie mają powodzenia u płci przeciwnej, bo są poprostu #!$%@? i nie umieją w relacje społeczne.


@LeopoldStaff Magicznym sposobem taki zaawansowany radar #!$%@? przestaje działać kiedy ten okropny przegryw pisze do baby z fejk konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r5678: też nie szanuję tego marudzenia. Nawet jak kobieta patrzy na przegryw z zainteresowaniem to i tak to sam spieprzy a potem nawyzywa ją od p0lek XD
  • Odpowiedz
@r5678: Ale czego brakuje temu gościowi wg Ciebie? Z twarzy przeciętny, sylwetka bardzo spoko. Pasują do siebie, przecież ta kobieta to nie jest jakaś super piękność.
Przeciętni ludzie parują się z przeciętnymi ludźmi, niesłychane xD
  • Odpowiedz
  • 3
@Jerry664 Może dlatego, że z fejk konta #!$%@? pisze przybierając role, jest pewny siebie i stanowczy, a nie zaczyna rozmowe od zalenia się, ze mu starzy zniszczyli życie bo kazali iść do roboty xD
  • Odpowiedz