Wpis z mikrobloga

Ja to tak tylko zostawię, bo sporo osób z pod tagu #przegryw 100% winę za brak zainteresowania obarcza swój wygląd jak wzrost czy morda
Tutaj macie przykład gościa co wygląda jak kartofel z czarnobyla z mordy, nie jest wyższy od laski która jest nim zafascynowana oraz niezła. cycki duże, twarz ujdzie. ładna.
r5678 - Ja to tak tylko zostawię, bo sporo osób z pod tagu #przegryw 100% winę za bra...

źródło: comment_1632621908QOcgDVSTE585zGbcD7t58b.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@r5678: @LeopoldStaff: @RozowaZielonka:

Dynamiczniak znalazł dziewczynę fascynujące...
Może miał szczęście i akurat go nie gnębili w przeciwieństwie do większości z osób na tagu. Mówiąc gnębienie mam na myśli prawdziwe prześladowanie i wykluczanie ze społeczności jakbyśmy nie byli w oczach innych nawet ludźmi, a nie że ktoś nam zabrał i połamał kredkę świecową w przedszkolu. Może akurat miał szczęście bo dziewczyna z którą mu się swobodnie rozmawiało była akurat wolna.

W przeciwieństwie do niego nasze życie nie było tak kolorowe. Poniżanie, wyśmiewanie towarzyszyło nam przez całe życie. Brak dziewczyny dla nas to najmniejszy problem bo my nawet nie mieliśmy ani jednego kolegi. Głównym powodem naszego prześladowania były czynniki na które nie mamy wpływu wygląd, bycie słabszymi, niższymi, urodzenie w biedzie, życie w patologicznej okolicy, a u niektórych nawet pochodzenie w
  • Odpowiedz
@greven No patrz, a #chadeusz nie miał takich problemów ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zresztą feministki mówią, że mężczyźni nie powinni się bać okazywać słabości i uczuć, nawet smutku, także skoro tak mówią na wykopie, to nie widzę w tym nic złego ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Zresztą feministki mówią, że mężczyźni nie powinni się bać okazywać słabości i uczuć, nawet smutku


@Jerry664: a pózniej cyk szkalujemy inceli w internecie xD
  • Odpowiedz
@LeopoldStaff: brak relacji społecznych szybko naprawisz operacjami plastycznymi i paroma wieczorami w pobliskich pubach i zwyczajnymi rozmowami z laskami o głupotach, ale to musisz być przynajmniej 7.75/10 żeby nie zostać odebranym właśnie jako creep bez relacji społecznych...
  • Odpowiedz