Wpis z mikrobloga

@Szeroki_Mentzen: ja kompletnie nie jestem w temacie o co tam chodzi z tym zakladaniem i #!$%@? z serwerow ale rozbawilo mnie jak mieli dyskusje wczoraj i Revo powiedzial, ze szykuje o tym material i ze ma w sumie pytanie do Nitro a ten #!$%@? nagle z dyskusji xD I wgl Nitro sie utemperowal po tej akcji ze Stuu
@zeidarusek zwykle tlumaczenie wystarczylby prosty szybki risercz. Logo #!$%@? to on expert od praw autorskich wie jak to dziala a #!$%@? produkt GameForge i on juz nie wie jak do tego podejsc? Tsaa
@corryand nie trzeba sie znac na metinie zeby wiedziec ze #!$%@? produktu metin2 bo kod zrodlowy wyciekl w niekontrolowany sposob i tworzenie serwerow jest mozliwe, jest nielegalne i powinno byc jechane tak samo jak sprawa wersow imo
@quaz2020: Nie grałem nigdy w metina, nie interesuje mnie to, ale z tego co zrozumiałem, to jest w #!$%@? dużo tych serwerów prywatnych i jest to w miarę znormalizowane. Wiadomo, że teoretycznie nielegalne, ale dużo osób to robi i nikt się o to nie oburza. Z mojej perspektywy to oczywiste, że osoby #!$%@?ące się o to go po prostu nie lubią i to jedyny powód. Nie chodzi wcale o nielegalność tych
@iPawen tak samo ludzie pobieraja grafiki z google to nie jest tak ze tylko wersow tak zrobila jedyna na swiecie i byla za to jechana bo ja ktos nie lubi. Po prostu stwierdzam ze dla mnie zarabianie na kradziezy serwerow metin2 jest gorszy bo jeszcze ludzi naciagasz a ona użyła tylko logo i nikt na tym nie stracil poza tworcy.

@nammah ogladalem od poczatku, moje pytanie bylo pierwsze na tym live jakos
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quaz2020: ale szczerze to sam grales tam i znasz mechanizm oszustwa? W sensie czy ludzie nie wiedza ze ten serwer sie zamnknie jka nie bedzie nikt gral albo prawie nikt? A nawet jakby grali moze wyznaczyc termin i zaknac kiedy chce.
@quaz2020 po co ma się zabierać za coś o czym nie ma pojęcia? Revo już się zadeklarował, że bierze pod lupę ten temat, więc po co jeszcze Sebastian ma się w to pchać od samych podstaw podstawy, bo jest zielony w temacie Metina ¯_(ツ)_/¯
@quaz2020: Prawa do gry należą do firmy Webzen, trzeba podesłać linki do serwerów bezbeka i niech się rozliczy z korzystania z cudzej własności intelektualnej. To, że kod gry wiciekl do sieci to nie znaczy, że można sobie go zabrać i robić na tym sos.