Wpis z mikrobloga

Można wiedzieć czemu kibicujecie Usykowi? dużo ciekawiej bije się Joshua, ma dużo lepsze perspektywy w HW itp i jest bardziej medialny. Usyk trochę przynudza, szczególnie w HW.
Tym bardziej biorąc pod uwagę walkę z Furym lub Wilderem to wolałbym w niej widzieć AJ niż pykacza Usyka.
#boks
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kerri: Ja lubię Usyka za to, że potrafi jeździć do najlepszych zawodników i ich pokonywać. Zrobił to z Głowackim, Breidisem i mam nadzieję, że zrobi to z Antkiem. W przeciwieństwie do większości fighterów jest uśmiechnięty, nie gra kozaka, sportowo podchodzi do walki i nie robi dymów. Jego styl też jest kozacki jak dla mnie, kwintesencja boksu, chodzenie na nogach, uniki, szybkość. Ponadto wydaje się po prostu zwykłym gościem a nie
  • Odpowiedz
@kerri dla mnie niezwykłe było to jak Usyk zdominował wagę junior ciężką w turnieju. Niezwykły talent i umiejętności. Dlatego tak mnie ciekawi jak poradzi sobie z najlepszymi w wadze ciężkiej i czuję, że nie jest całkiem na przegranej pozycji.
  • Odpowiedz
@GKBrylant: warto również zwrócić uwagę na ogromne doświadczenie usyka na ringach amatorskich plus to w jakim czasie przeszedł na zawodostwo - kariera prowadzona nietypowo lecz bardzo mądrze, wyjaśnił cale cw plus skalp z wygranej wbs o czymś świadczą
  • Odpowiedz