Wpis z mikrobloga

@Anthermil: Ja tam przykładowo nie wiem, co kryje się pod skrótem KdB, ale Bruno to nie chwalą za liczby, tyle co za wkład w każdym meczu. Głównie chodzi o rozgrywanie, podania, ale także bramki. Pisać o Bruno, że doceniają go tylko za gole nabite na karniaczkach, to chyba trzeba żadnego meczu z nim nie oglądać :P
  • Odpowiedz
@TenTypZez: KdB to oczywiście Kevin de Bruyne. Statystyki działają na wyobraźnie i Bruno był przez nie pompowany. Powstawały inforgrafiki ile to on bramek nie strzelił itd. No napisz, że nie xD Co oczywiście nie zmienia faktu, że to mega dobry piłkarz.
  • Odpowiedz
@Anthermil: No statystyki miał wywalone w kosmos, dlatego też zawsze patrzyłem na nie z przymrużeniem oka. Ale Bruno od przyjścia praktycznie w pojedynkę z dna dźwignął cały atak United i wszyscy dookoła zaczęli nagle przy nim lepiej grać, a to już nie przypadek. Imho Bruno w formie to jest absolutny top
  • Odpowiedz
@TenTypZez: A dla mnie nie. Dla mnie absolutna topka ligi graczy ofensywnych to (oczywiście w formie) Kane, Salah i KdB. Cała reszta to jednak co najmniej szczebelek niżej (nie liczę tutaj nowych nabytków jak CR7 czy Lukaku). Ale to tylko moje podejście, ty możesz oczywiście rozumieć absolutny top szerzej ;)
  • Odpowiedz