Wpis z mikrobloga

moja matka: ja zrobiłam wszystko żebyś nie miał odstających uszu bo pilnowałam, aby nie zwijały sie podczas spania XD
tymczasem nfz: ,,Na uwagę zasługuje fakt, iż do 14 roku życia plastyka odstających uszu jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Do zabiegu wymagane jest odpowiednie przygotowanie. Bardzo ważny jest dokładny wywiad i konsultacja lekarska, celem ustalenia ewentualnych przeciwwskazań do przeprowadzenia operacji.''

Teraz muszę 1000 euro zapłacić i zrobienie tego w wieku 23 lat to zupełnie coś innego jak zrobienie tego w czasach kiedy cała szkoła wyśmiewała się ze mnie w szkole i mówiła na mnie uszatek. MASZ NISKIE IQ I NIE POTRAFISZ ROZWIĄZYWAC PROBLEMÓW DZIECKA = NIE SPROWADZAJ NA ŚWIAT POTOMSTWA

#przegryw #blackpill #p0lka #bekazrozowychpaskow #antynatalizm
c.....w - moja matka: ja zrobiłam wszystko żebyś nie miał odstających uszu bo pilnowa...

źródło: comment_1632558183DU34QcVhaNyYb0UxMVwRMy.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Wuja_Patryk: Dokładnie jak facet zwraca uwagę na swój wygląd to jest to mała zakompleksiona #!$%@? tak jak np. Elon Musk który zrobił sobie implant szczęki oraz serie przeszczepów włosów. Jeden z najwybitniejszych ludzi świata i wie, że wygląd jest determinantem sukcesu życiowego, a wykopek ci powie, że niski wzrost, łysienie, odstające uszy nie mają żadnego znaczenia. xD
  • Odpowiedz