Wpis z mikrobloga

Przeszedłem Spider Man Remastered na ps5. Bardzo fajna gierka. Od batmana odbiłem się szybko i myślałem, że spajder będzie bardzo podobny no ale skusiłem się wizją śmigania po mieście za pomocą sieci. No i wsiąknąłem. Bardzo spodobał mi się arcy zręcznościowy model walki-na hardzie dosyć wymagający, świetne animacje, płynne przemieszczanie się po mieście no i grafika która w trybie 60fps+ray tracing robi wrażenie.
Niestety parę rzeczy mnie wkurzało-nudne misje chodzone Milesem i MJ, beznadziejne minigierki przy hakowaniu. Nie podeszła mi też fabuła, no ale nigdy nie byłem fanem historii typu Marvel, DC :) Walki z bossami w sumie też nie urywały tyłka, brakło jakiegoś pier%$cia.
Teraz rozpocząłem DLC z cat woman-historia wciągnęła mnie nieco bardziej, do tego w DLC są spoko urozmaicenia misji, że np. nie wolno dać uciec przeciwnikom z budynku.

W gotowości mam jeszcze Miles Moralesa, ale na razie dokończę to DLC i chyba zabiorę się za długo wyczekiwanego przeze mnie Deathloopa( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps5 #ps4 #spiderman @Nodd
  • 8
@ratollo: po wpisie domniemywam ze masz spidermana w wersji ultimate ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiedz drogi mirku czy jest gdzieś promka? Znalazłeś fajną cenke na olx? Czy może kupiłeś zwykłego milesa i dokupiłeś remaster z poziomu menu? Ja przechodziłem spiderka na ps4 ale z chęcią ogram jeszcze raz na ps5 którą biere w listopadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ratollo: MM lepszy, podstawka pajączka była na koniec już męcząca (dlc i clean-up pod platynke), ale dodatek trzyma równy poziom i fajnie rozwija gameplay pod względem umiejętności. Niestety jest bardzo krótki.