Wpis z mikrobloga

@Ziqsu: Jak w wieku 17 lat będzie przerastał u23 to nie ma #!$%@?, żeby się w tym sezonie nie załapał na jakiś mecz na ławkę w pierwszej drużynie. Chociażby w pucharze Anglii
  • Odpowiedz
@dam98: Ale właśnie chodzi o to ze nie przerasta xD może najwyżej dorównuje ale tylko w ofensywie bo grę defensywna ma bardzoo słabiutka na ten moment, zwyczajnie nikt od niego tego nie wymagał do niedawna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anjay Klopp to cienki trener on tylko na picu jedzie, szkoda Polaka, bo gdyby nie ten amator Klopp, to już by pewnie strzelał w Premier League.


@ekjrwhrkjew: xD widzę, że na wieś w Polsce C internet dotarł, ale już kablówka czy satelita niekoniecznie xD
  • Odpowiedz
@Tang0: Stary, on jest w klubie raptem od roku, a już potrafi w wieku 17 lat załadować 2 bramki w u23 będąc najmłodszym graczem na boisku. Jeśli dalej będzie prezentował się w ten sposób to nie ma opcji, żeby nie załapał się do kadry meczowej Liverpoolu na choćby puchar ligi i to że może trochę słabiej broni nie będzie tu mieć żadnego znaczenia
  • Odpowiedz
@dam98: Ja tego ziomeczka już od jakiegoś czasu obserwowałem. Chciałbym zobaczyć go jak i Zalewskiego grających z naszym dzikiem Robertem w kadrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anjay Klopp to cienki trener on tylko na picu jedzie, szkoda Polaka, bo gdyby nie ten amator Klopp, to już by pewnie strzelał w Premier League.


Gdyby go Smuda wziął pod skrzydła to by już pewnie złotą piłkę miał.
  • Odpowiedz
@dam98: takie pytanie zadałem jak treść poprzedniego komentarza i bynajmniej nie było ono pytaniem retorycznym. Szczerze mówiąc, liczyłem na jakąś odpowiedź na nie, a nie solowy znak zapytania xD
  • Odpowiedz