Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam błotników do Tribana rc120 z tarczami. Mam sks blumells ale wsadziłem teraz oponę 35c i potrzebuje czegoś większego, dobrze by było gdyby z przodu nie wchodził pod widelcem bo wydaje mi się, że braknie na niego miejsce. Ma ktoś coś do polecenia może?
#rower #decathlon #wykoptriathlonclub
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mikster: ja jeżdżę na sks raceblade pro XL ale nie polecam. Tylny błotnik jest za krótki więc nogawki i tak mam mokre od tył a rower brudny. Poza tym łatwo się rozregulowują.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Trzeba będzie robić testy korzystając ze smarta na allegro.


@Mikster: sprawdź więc tanie i pasujące do tribanów
Oriony. Miałem je najpierw w Tribanie 100, później w RC520. Kilku innych Mirków też używa w swoich Trabantach. Tylko ostrzegam, że montaż wymaga nieco kreatywności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jerzu: @jszq: @k3lt: Niestety na tył nie dało się nic sensownego zamontować łącznie z sks speedrocker gravel, który byłby z przodu idealny.
Ostatecznie skończyło się na sks s-board i s-blade, poziom ochrony z tyłu jest ok, oczywiście napęd już dostanie syfem, z przodu jest gorzej sporo wody jest podnoszone przez przednie koło i wjeżdżamy w nią rowerem, problem występuje powyżej 25km/h i im szybciej tym gorzej w tym aspekcie.
  • Odpowiedz