Wpis z mikrobloga

powrót do gry po bardzo długiej przerwie? powiem, że gra mi się bardzo fajnie, ogarnianie talii i nowych mechanik to kilka gier. Oczywiście jest jest masa missclicków, ale całkiem przyjemny ten gwint teraz (a i pył po zamkniętej becie dalej mi został, więc mogłem stworzyć wszystkie karty xD)
#gwint
  • 13
@EissIckedouw: chociaż ciekawa sprawa z tym świdrem i ogólnie z monetami w SY bo dużo ludzi w ogóle nie czai jak monety się przekładają na punkty i potem mówią że właśnie świder zagrywa się za 40 punktów ( chociaż i tak jest op, jak na 7 prowizji xD )
@Pally: nie no wiadomo te monety znikąd się nie wzięły, ale też nie możesz z nimi nic zrobić żeby przeciwnik ich tyle nie miał (i w sumie bardzo dobrze). Ogólnie nie gram ostatnio tak dużo, a syndykatem to już wogle, dlatego to co zaraz napiszę to może być takie "nie znam się to się wypowiem" ale mam wrażenie że obecny Syndykat nie wymaga za bardzo pomyślunku przy dysponowaniu monetami. Przy czym,
@EissIckedouw: No nie jest to najtrudniejszy deck to grania, monety się łatwo generuje ( może nawet za łatwo? ), i spenderzy którzy generują masę punktów na plus ( czyli nie 1 moneta za 1 punkt, tylko tak jak świder, optymalnie 2 monety za 3 punkty czyli wychodzisz 1 na plus za każdym strzałem ), ogromna możliwość kontroli, nie ma tego czynnika "high risk high reward" i dlatego SY nadal będzie na
@Pally: dziwne aż że na niskich rangach nie ma tego decku wcale. Na kilkadziesiąt gier raz tylko na Syndykat grałem, jakaś ostra kontrola i przegrałem o 1 pkt, ale to nie było to.
@cdawid1: No na niższych rangach częściej spotkasz jakieś niszowe decki niż te z top mety, raz że ludzie nie mają kart dwa że nie potrafią tym grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)