Wpis z mikrobloga

#plebiscytnienawisci 1/32 Finału
Pojedynek 19 z 24

NOWOŚĆ: Żeby ożywić i urozmaicić ten plebiscyt, od teraz zawsze w drugim komentarzu będę dodawał "pytanie na dziś" związane z tematem pojedynku.
A oto dzisiejsi kandydaci:

Złodzieje - ludzie uprawiający zawód obarczony ryzykiem odsiadki. Słowo pochodzi z języka polskiego od wyrażenia "z Łodzi". Człowiek za miskę ryżu z--------a w Januszexie, odmawia sobie wielu rzeczy, aby odłożyć trochę pieniędzy na spełnienie swoich marzeń, żeby mieć, choć odrobinę radości w tym smutnym jak piz*a życiu, a tu przyjdzie taki CH i Cię okradnie. Polska to bardzo śmieszny kraj pod względem kradzieży. Mimo że większość potomków husarii jest katolikami, którzy w dekalogu mają jak byk napisane "VII NIE KRADNIJ" bez żadnych adnotacji, to oni sobie sami te adnotacje dopisali. Pierwsze ustępstwo: "Za granicą ukraść to nie grzech". W normalny kraju, gdyby ktoś dopuścił się tak podłego czynu, jakim jest przywłaszczenie sobie czyjejś wartości, modliłby się, żeby nikt się nie dowiedział A u nas? Ile to razy słyszałem, jak wujki przy wódeczce przechwalały się, kto więcej rzeczy ukradł, pracując na budowie za granicą. Czy to śrubki, waserwagi, czy nawet wiertarki. Mówili to z taką dumą, jakby chwalili się że pomagają biednym pieskom, nie czując przy tym choćby odrobiny wstydu. Drugie ustępstwo to "Syndrom Janosika". Pierwszy raz w życiu chyba nieironicznie zacytuję Korwina, bo akurat tu się z nim w pełni zgadzam. Powiedział on: "W normalnym państwie nie może zabrać Kowalskiemu, żeby dać Wiśniewskiemu, towarzysz Jánošík za taką właśnie działalność został słusznie powieszony na haku za ziobro." Po sondażach wyborczych widać, że Polacy uwielbiają partię, która kara bogatych za ich ciężką pracę i nagradza leniwych za ich nieróbstwo. Ostatnim ustępstwem, które jest chyba najbardziej powszechne w Polsce, to brak poszanowania własności intelektualnej."Pobiorę, pogram chwilę, a jak mi się spodoba, to kupię". Miliony bezdusznych Polaków okradło Jewgienija Roszala i nie poniosło za to żadnej odpowiedzialności. Mam nadzieję, że nikt z was do tej grupy przestępców bez godności nie należy.

Patologia - Możecie ich nienawidzić, możecie na nich zagłosować w ankiecie poniżej i napisać na nich parę obraźliwych komentarzy pod postem. Oni się tylko uśmiechną, popatrzą na was z wyższością i powiedzą: "Poszczekałeś już sobie wściekły piesku z klasy średniej? Tak? To teraz z---------j do roboty pracować na mojego Brajanka. Pamiętaj, żeby wziąć nadgodziny, bo mi się Szlugi kończą". Mówi się, że człowiek jest najmądrzejszym ze zwierząt, ale prawie każde zwierzę wie, że jak nie będzie w stanie zapewnić młodym pożywienia, to się nie rozmnaża i czeka z tym na lepsze czasy. Patologii nie obchodzi to, że nie będą w stanie zapewnić ich bąbelkom godnej przyszłości, zadbać o ich edukację i zdrowy rozwój psychiczny. Jeśli zrobią tyle potomstwa, że nie będą w stanie go pomieścić w swoich 25 metrach kwadratowych, to swoją smutną historię opiszą na zrzutka.pl, szukając osób, którzy opłacą ich niedojrzałe decyzje życiowe. To jak bardzo są oni chamscy i wulgarni najlepiej ukazuje filmik sprzed kilku dni Patologia na przejściu dla pieszych

A wy na kogo chętniej byście napluli? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt to dziękuję za każdego plusika ()

O co chodzi w tym plebiscycie?


Dotychczasowe wyniki:


#patologiazewsi #patologiazmiasta #patologia #zlodzieje #scam #olx #glupiewykopowezabawy #pytanie #ankieta #lodz #szachy
MiszczJaskier - #plebiscytnienawisci 1/32 Finału
Pojedynek 19 z 24

NOWOŚĆ: Żeby o...

źródło: comment_1632500432Oigx9qCOW2VH1f0cMxEzCT.jpg

Pobierz

Kogo bardziej nienawidzisz?

  • Złodziei 25.4% (283)
  • Patologii 74.6% (830)

Oddanych głosów: 1113

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie sam sobie odpowiem na swoje drugie pytanie czy jakiś rodzaj kradzieży jest akceptowalny. Ja bez cienia winy pobrałem Mandaloriana z torentów. Mam HBO, Netflixa, Amazon Prime żeby oglądać legalnie, ale Disney+ miał w dupie Polskę i nie było legalnej drogi żeby kupić sobie dostęp do tego serialu. A że nie chciałem być wykluczony kulturowo przez moje pochodzenie, to po prostu go pobrałem.
  • Odpowiedz
@MiszczJaskier:
1. Tak, loda. Miałam 4-5 lat i jak matka zobaczyła, że go jem, to spytała, skąd mam. Powiedziałam "wzięłam sobie ¯\_(ツ)_/¯". Dostałam opierdziel, dała mi hajs, kazała wrócić do sklepu, przeprosić panią i zapłacić. Ryczałam i przepraszałam panią w sklepie bo mi było tak wstyd xD
Swoją drogą nie wiem jakim cudem ja, jako tak małe dziecko, byłam do tego stopnia nieupilnowana. Nie pamiętam momentu, jak wzięłam sobie tego
  • Odpowiedz