Wpis z mikrobloga

nie wiem o #!$%@? wam chodzi z tym #!$%@? o te serwery metina, imo na siłę szukacie awantury bo nie lubicie zyniaka xD to nie działa na podobnej zasadzie co np fifa? temu chłopowi co wczoraj zadzwonił nie odpowiadało to, że powstaje serwer, ludzie wydają hajs na jakieś tam itemy i jak hype się kończy i mało ludzi gra to tworzą nową edycje serwera, a poprzedni usuwają, to tak samo jak w fifie ludzie wydają FP, tworzą składy, a i tak co roku wychodzi nowa wersja bo w poprzednią już ludzie osiągnęli wszystko co można było i nikt praktycznie w nią nie gra. jak się myle i działa to na innej zasadzie (bo nie grałem nigdy w metina nie wiem do końca jak to tam działa) to mnie poprawcie xd
#famemma #nitro #thenitrozyniak #wardega
  • 18
@Legit_Info_12: ja tam nie wiem, zamykanie no to chyba to tak działa, ludzie nie grają to zawijasz mandżur, nikt nie robi tego charytatywnie, konta są darmowe, płacisz za jakieś itemy, a raczej "wypożyczasz" bo zapewne konta i itemy są własnością właścicieli serwera.

Bardziej mnie ciekawi legalność całego procederu, bo zakładam, że nie mają licencji na kody źródłowe, ale mają wdrożone mikropłatności ( ͡° ͜ʖ ͡°) No, ale
@Legit_Info_12: no ogolnie to global stoi juz kilkanascie lat, a nitro robi sobie serwer 3 razy w roku, prawie takie same z malymi poprawkami, po prostu z metina zrobil mecz jak w lolu czy csgo, tyle ze trwa 2 miesiace xD i zawsze wygrywa bo kasa dla niego :D
@Legit_Info_12: A wyobraz sobie sytuacje, juz #!$%@? to ze fife tworzy tworca gry a nitro #!$%@? kod zrodlowy, odniose sie do wspomnianej przez ciebie fify bo najłatwiej:
Zalozyciel fify po miesiacu ma sklad za 30mln i bije leszczy ze skladem za 30...k xD dodatkowo osiaga swoj „poziom” w super extra szybkim czasie, dropia mu super karty, ale oczywiscie offstream ( ͡° ͜ʖ ͡°) przypadkii